Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon papucsnak érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon papucsnak érzem magam. Vajon megérte így megalázkodni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben viszont csak veszekedtünk állandóan, míg végül az egyik ilyen alkalommal szakított velem, mert hogy ő nem bírja a folytonos vitákat. Én tudomásul vettem, nem akadtam ki, nem rendeztem jelenetet. Nem voltam annyira lelombozva, viszont ahogy jött az este, egyre rosszabb lett minden...szörnyű ilyenkor otthon ülni és nem csinálni semmit. Egyik ismerősömmel elmentem kocsmázni. Este 10 körül írt a lány egy sms-t, hogy hiányzom neki. Amikor hazaértem, válaszoltam neki, hogy miért írta ezt. Erre ő pedig azt mondta, hogy szeret, hiányzom neki, de elege van a vitákból, és hogy csak egy gyenge pillanatában írta...Erre én felhívtam, mert utálom ha húzzák az agyam. Ő épp valami koncerten volt, mondtam neki hogy találkozzunk, nem érdekel mennyi az idő. Végül is belement. Amikor meglátott, sírva ugrott a nyakamba, és még vagy egy fél órát bőgtünk egymás vállán. Ő beismerte, hogy hülye volt, és hogy nem akar elveszíteni. Én mondtam, hogy ugyanígy vagyok vele. Eldöntöttük hogy nem lehet vége. Amikor megnyugodott, akkor ugyanazt mondta, amit aznap délután, hogy szeret, imád, DE a vitákból elege van. Én azt reagáltam, hogy bizonyítsa be, hogy az hogy hiányzom nem csak egy egyszerű fellángolás volt, és hogy tényleg kellek neki, azért amilyen vagyok, és azért aki vagyok, és nem csak az ölelés, a csókok, a törődés, meg a szex hiányzik neki. Ő egyre csak azt hangoztatta, hogy ő nagyon fél, hogy megint csak veszekszünk. Erre én: de mi van ha nem? Legalább adna nekünk egy esélyt. Gyakorlatilag én beszéltem rá, hogy legalább próbáljuk meg. Én nem fogom kritizálni azért a dologért, amiből a viták indultak ki mindig. Korántsem fogom még elfogadni, de nem szólok be érte. Max. akkor fogom elfogadni, ha bebizonyítja nekem, hogy szeret, hogy tényleg kellek neki. Világosan a szemébe mondtam, hogy én azt várom el tőle hogy teperjen értem, hogy küzdjön meg értem bármi áron. Hogy lássam rajta hogy kellek. Végül ebben maradtunk. Így utólag átgondolva viszont nagyon szégyellem magam, hogy én helyből ugrottam mint egy kiskutya, hogy beszéljük meg. De hát szeretem. Fontos nekem. Nem akarom elveszíteni. Viszont nagyon papucsnak érzem magam. Végeredményképp ő szakított velem, és én könyörögtem magam vissza, mert ő olyan könnyen feladta volna. (Mondtam neki, hogy ha szeret, akkor legalább adjon kettőknek egy esélyt, és ne meneküljön el. Erre megint az volt a reakció hogy ő nagyon fél hogy megint veszekedni fogunk) Kíváncsi vagyok a véleményetekre, és hogy szerintetek lehet-e ebből még valami jó. Én nagyon úgy érzem magam, hogy megalázkodtam előtte, de elég mélyen. És csöppet manipulálva érzem magam...


[pasi/18év]


2009. dec. 24. 12:36
1 2
 1/14 Andrewka ***** válasza:

Velem is hasonló volt. Nyáron elég sokat veszekedtünk. Teljesen egymás agyára mentünk (év közben csak hétvégente találkoztunk suli, meló miattm nyáron meg minden nap) Besokallt és azt mondta ez így nem megy, csak veszekedünk nem biztos az érzéseiben stb. Szakítani akart. Én megyőztem h ne dobjuk el így az egészet, álljunk hozzá máshogy, tiszta lappal stb. Bele is ment és úgy is nézett ki h működik is minden rendben. Erre december elején kiderült h megcsal. Végülis már nagyon gyanús dolgokat művelt és bevallotta. Másnap lettünk volna négy évesek:(

Lehet h nálatok nem így lesz, de érdemes komolyan elgondolkodnod rajta h mi volt a szakítás oka, meg tud-e változni, vagy te meg tudsz-e változni, mert ha minden marad a régiben akkor újra kibukik ez a probléma és csak még fájdalmasabb lesz.


22/f

2009. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A szakítás oka a sok veszekedés volt, ami abból indult ki, hogy én nem fogadtam el vele kapcsolatban valamit. Én kész vagyok másképp állni a dologhoz, amennyiben látom rajta, hogy tényleg szeret, és hogy mindent megtesz kettőnkért. Ugyanekkor nagyon manipulálva érzem magam, úgy érzem egy irtó nagy papucs vagyok :(
2009. dec. 24. 12:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy papucs. Nekünk is volt ilyen időszakunk és nekem is a párom volt aki mondta hogy de szeretjük egymást ne adjam fel. És nem adtam fel, és nem bántam meg, már 2 évesek vagyunk és nagyon boldogok. Túl jutottunk azon az időszakon
2009. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon remélem hogy nálunk is így lesz. Nagyon szeretem ezt a lányt! Remélem tényleg össze tudja szedni magát, nagyon összetörte a szívem :( És őszintén nagyon bánt, amiket mondott :( Azt mondják, nem kellett volna reagálnom arra, amikor azt írta, hogy hiányzom neki. Én viszont féltem attól, hogy mi van ha túl késő lesz.
2009. dec. 24. 12:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te édes fiú, csak szerelmes vagy nem papucs. :) Remélem a lány értékelni fog téged. :)
2009. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon remélem, hogy nem fogja kihasználni, hogy [szinte] elsőre ugrottam :(
2009. dec. 24. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Együttérzek. Én már jóval messzebb elmentem... Őrülten szeretem, tényleg, én még így nem szerettem. És Ő csak bánt, cseszeget, bunkózik, már kezdek megőrülni.
2009. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az viszont sajnos azt jelenti, hogy már nem szeret Téged :( Azon tényleg ideje túllépni :( Sajnálom :(
2009. dec. 24. 13:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Néha azért mutat jelet, hogy szeret. És ezért nem tudom végleg elengedni.
2009. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor tessék szépen leülni és megbeszélni ezt, beszéljetek őszintén és nyíltan az érzéseitekről!
2009. dec. 24. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!