Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Két lány közül hogyan válasszak? Komoly kapcsolatot szeretnék, és én úgy érzem szeretem mind a kettőt.

Mind a kettő kb ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik.

Az egyikőjüket ismerem 2éve de csak az utóbbi pár hónapban beszélgettünk és jól alakulnak a dolgok, de jött egy új lány akit látásból már ismertem eddig is nagyon tetszett azonban nem akartam vele beszélgetni mert tudtam hogy akkor kiábrándulok az elsőből, de megtörtént.

A napokban volt hogy napi 3-4 órát is beszélgettem vele,az első tudom hogy szeret, mind a ketten szépek de a második ő szinte rabul ejt a szemeivel, teljesen elvonja a figyelmem úgy érzem sokkal jobban vonzódom hozzá.


2014. ápr. 27. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mar valasztottal.Megpedig az ujat.Kozeledj hozza fokozatosan. Honnan gondolod.hogy o nem akar komoly kapcsolatot? 23/l
2014. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem írtam ilyet, de még nem ismerem annyira, azonban olyan köcsögségnek érzem részemről hogy cserbenhagyom az elsőt, de nem tudom miért vonz jobban az újabb, pedig kb ugyanolyan szépek, talán az első még szebb is, de mégis a másiknak van egy olyan vonzereje amivel nem tudok mit kezdeni, mindig ő van az eszembe
2014. ápr. 27. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
gebbi baratnod.akkor milyen gyakran talalkoznal az ujjal? Es mit csinalnatok? Az ujjal el tudod kepzelni.hogy meghiv ebedre magahoz?Vagy egyutt foztok?
2014. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt az elejerol : He nem lenne a regebbi baratnod
2014. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 J0keer ***** válasza:
ez a kérdés ma már volt
2014. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még sajnos nem ismerem annyira az újat ilyen téren hogy mennyire házias, azt viszont tudom róla hogy főzni szeret és tud is, szeret sportolni amit én is szeretek és ráadásul ugyanazt, így még azt sem tudom hogy meghívna-e magához, de viszont, valamikor megkérdezte megyek-e bulizni és én mondtam hogy nem egyedül nem szoktam és ő sem, erre felvetettem hogy mi lenne ketten mennénk, ő erre megkérdezte hogy akkor szeretnék vele elmenni bulizni?, én erre egy kicsit megijedtem hogy ő esetleg nem akar vagy hát miért kérdez vissza, tereltem a témát, félreválaszoltam míg ő aztmondta hogy igen vagy nem?, aztán nagynehezen elmondtam hogy igen. és erre még ilyet mond: helyes válasz visszatérve a válaszra nem gondolom hogy ne hívna meg hozzájuk, szinte mindennap találkoznék az újjal, azt hogy mit csinálnánk na látod ez jó kérdés, amit ő is szeret, együttlennénk elmennénk valahová, kajálni,szórakozni vagy ilyesmi
2014. ápr. 27. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont annyira házias,mint ahogy Neked kell.

Találkozz többet az újjal. Ő is szeretne Veled találkozni.

Az elsőt meg hanyagold,mert már kiábrándultál belőle.

2014. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!