Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem bukásnak azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem bukásnak azt, ha lemondok egy lányról?

Figyelt kérdés
Mindennél nagyobb vereségnek könyvelem el azt, ha végképp le kell mondanom egy lányról... Komolyan mondom, semmi az életben nem "gyűr" le így, mint az, ha egy lányról végül kénytelen vagyok lemondani, főleg, ha volt köztünk is valami. Ez nekem a legnagyobb megsemmisüléssel járó vereség. Mert ha valami másban elbukok, ott újra lehet kezdeni, lehet mindig szinte a nulláról indulni, de egy bizonyos lánynál már lehet, hogy soha többet...
2009. dec. 24. 15:23
 1/2 anonim válasza:
Hát igazábol ez teljesen normális reakció ez lenne az alap csak manapság a többség már nem is értékeli azt amit egy nővel elért/elérhet havi 1 bon-bon-al letudja a csajt meg pár szerelmes SMS stb..és az ilyen kapcsolat végét alap hoyg nem érzi bukásnak..pedig az efféle helyzet tényleg nagy bukás szval itt igazábol nincs miért..ez lenne az alap reakció csak ma már ez "kiment a divatból" ezért tartod furcsának(ha nem tartanád annak nem kérdezted volna:D)
2009. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"lehet mindig szinte a nulláról indulni, de egy bizonyos lánynál már lehet, hogy soha többet..."


Nem igaz. Én másodjára próbálkoztam be a barátnőmnél, és az első elég nagy leégés volt. Most meg már mindjárt 3 évesek leszünk =)

2009. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!