Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elfelejteni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni, ha látom néha?

Figyelt kérdés
Van párom, de nemrég megtetszett egy srác,és mivel oda járunk szinte naponta vásárolni ahol dolgozik (sajna kénytelenek is vagyunk oda) sokszor látom. Köszönő viszonyban vagyunk, nem beszélgetősbe. Szerintem ő tudja hogy tetszik, sőt biztos. Már abból ahogy mindig néztem rá. De elhatároztam elfelejtem! Aztán egy ideig nem mentünk, nem is volt semmi baj, de most hogy újra mentünk úgy hiányzott hogy lássam. Most addig nem is fogom elfelejteni amíg látom? Lehet nem is akarom teljesen azért? Volt már ilyen veletek, hogy nem ment az elfelejtés pedig semmi nem is volt köztetek?
2009. dec. 24. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre valaki válaszoljon kérem, nekem is hasonló problémám lenne!
2009. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát én csak annyit tudok hozzá fűzni hogy ülj le és gondold végig hogy mit szeretnél, és kitől. Ha úgy érzed hogy a jelenlegi kapcsolatodat eltudod dobni esetleg egy újért akkor ismerkedj a 'boltos fiúval' flörtölj vele beszélgess. Viszont ha a jelenlegi párod mellett döntesz akkor felejtsd el. Gondolkozz hogy mit miért adsz fel!!! ;)


sok sikert

2009. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!