Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki azt mondja szeret de mégsem kérdezte meg hogy járunk-e annak van valami oka vagy csak fél vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Egy fiuval már legalább 1 és fél honapja beszélgetek vele majdnem minden nap találkozzunk ölelgett azt irja hogy kellek neki és mégsem kérdezi meg hogy járunk-e ennek mi lehet az oka?
2014. máj. 2. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem nem tudja hányadán álltok és ezért nem mer ilyesmit kérdezni. Mondjuk én mindig is gáznak tartottam ezt így kérdezni hogy "most akkor járunk?" ... szerződést ne írjunk alá?
2014. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak türelmetlen vagy, szerintem várd meg amíg a fiu kimondja. Mást nagyon amugy sem tehetsz, mert ha agyonszekálod ezzel, csak eltaszítod magadtól.
2014. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megcsókolt már? Ha igen akkor az egyértelmű már hogy jártok ha meg nem, akkor felejtsd el..
2014. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat mer ö mar ugy gondolja,hogy jartok,füleg ha ilyeneket mondd.Nem kell azt minden esetben megkerdezni,ez ugy jön magatol,es szerintem mindketten tudjatok.De ha teged annyira zavar,kerdezz ra Te.
2014. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 adxalbert válasza:

Ha egy lánynak azt mondom hogy szeretem, és nem hajtott el, akkor biztos nem fogom utána megkérdezni hogy járunk-e. Ha jobban belegondolok, igazából még soha senkinek nem tettem fel ezt a kérdést...

24/F

2014. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok ! és köszönöm a válaszokat , én azt hittem a mai világba már a kapcsolatok úgy kezdődnek hogy "járunk?" kérdést teszik fel de jó tudni hogy nem minden fiú ilyen közönséges . :)
2014. máj. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!