Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság egy komoly kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság egy komoly kapcsolatban mondani (nem rosszindulatból) a lánynak, hogy van egy pattanása?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

És szerinted ő nem tud róla? :D

Mondd meg neki, lehet hogy besértődik, lehet hogy nem, ez már csak az ő személyiségétől függ.

2014. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha magamból indulok ki, nem.

Ha a pasimon látok egyet még meg is kérdezem kinyomhatom-e. :D 20L

2014. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kéne ilyet mondani..nyilván ő is tudja.
2014. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha megsértődik, akkor a lány nem komoly, csak egy gyerek!
2014. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem :D Inkább elviccelném, bár amilyen hiú vagyok, nem tudom elképzelni, hogy lenne ilyen szituáció :D
2014. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PearlDiver ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatban vagy, akkor fel se kéne, hogy merüljön ez a kérdés, természetesnek kéne lennie, hogy az ilyesmi nem ciki egymás előtt.
2014. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne?

Most komoly kapcsolat vagy sem?a párom szokott szól, vagy mondja, hogy gyere megnézem lehet-e valamit csinálni...vagy azt modnja sminkeljem le( van hogy napközben keletkezik, én még nem is látom, érzem)

Én is szokam szólni, és ha lehet, rendbeteszem neki..

2014. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát ha tényleg komoly kapcsolatban vagytok, akkor tudnod kéne, hogy érdekli-e őt a pattanás kérdés vagy sem. Ha tényleg halvány lövésed sincs róla, hogy ő mennyit szokott vesződni a pattijaival, akkor inkább várj még ezzel a kérdéssel. Lehet, hogy őt is nagyon zavarja és keni napi ezer kencével, vagy járkál a bőrgyógyászhoz, hogy hogy van ennyi pattanása. Nem tudod mennyi keserűséget tud okozni a zsíros bőr. Nem tűnik el egyik napról a másikra.
2014. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartom annak.
2017. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!