Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jönnek Európába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jönnek Európába színes bőrű NŐK is? Legalábbis sokkal kevesebben, mint férfiak. Miért abszolút ritka a fekete nő, európai férfi párok száma? - Alig láttam tőlük gyermeket is.

Figyelt kérdés

Számomra sem kívánatosak a fekete nők,

ellenben a mi nőink szinte vágynak a fekete férfiakra?!

Van is bőven utóduk.


(Értem, hogy az ő kultúrájukból egy nőnek kivándorolni szinte lehetetlen, de szökni tudnának.)



2014. máj. 3. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ honnan.. Nigeriából...inen -onnan tenyleg nem nagyon jönnek nők, nincs egyenjogújág, mint nalunk..

Viszont USA ból igen, nálunk a 2000 fős kisalnkban is van, és fehér párja van:)


Szeribtem a fériaknak is van annyira vonzó a szinesbőrű nő, mint a nőknek asötetbőrű.

A nő közt is rengetegen vannak, akiknek nem tetszenek, de a fordított helyzetet tenyleg nehéz megfigyelni.

Szerintem nem csak a kultúrájuk miatt van, hanem átalanosságban kevesebb nő vandorol egyedül, tehát pl diákként..

Nem véletlenül. A szülők nehezebben engedik, nem is ok nelkül( lsd Ophelie a francia lány)

A férfiakat hamarabb merik szélnek ereszteni

2014. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ázsiai sok van!
2014. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amíg megszöknek a határokon elfogják és megerőszakolják őket, bezárjákk
2014. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Te ha nő lennél utaznál ezer kilométereket bébirépáért?

Mikor otthon van az original, jól megszokott 30 centis kubai???

Itt van a kutya elásva, de ezzel úgy se tudsz vitatkozni!

2014. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ezeknek a nőknek ki van vágva sokszor a csiklójuk is, a szexet nem élvezik. nem a péniszméret miatt nem jönnek el onnan, ahol kínozzák őket. csak nem tudják magukat megvédeni az állat férfiaktól
2014. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy színes bőrű barátnőm Kenyából. Itt tanul Magyarországon. Amikor eljártunk bulizni feltűnt, hogy nem igazán szeret lepaktálni ismeretlen férfiakkal. Kiderült róla hogy nagyon vallásos és elmondása szerint nem éppen könnyű vérűek feléjük a nők..
2014. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

nem éppen könnyű vérűek feléjük a nők..


akkor azér állatok a fekete kanyok? erőszakkal kell elvenni amit nem adnak?

2014. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!