Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csendes a lány de érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes a lány de érzem a közös vonzalmat?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki osztálytársam volt középiskolában és ott is néha beszélgettünk meg irogattunk de elég csendes. Amugy életvidám nevet ha barátnőivel van szép is nagyon. Ha mondok neki valamit azon is elmosolyodik. Szalagavató előtt szolt legjobb barátnőjének hogy velem szeretne táncolni mert j o magas vagyok és ez tetszik neki bnője meg szolt nekem de én magamtol is tudtam h őt akarom felkérni. Most máshol tanul de azért irogatunk mit tegyek ugyértem hogy tudom hogy ez belülröl jön de hogy lehetne rávenni hogy többet beszéljen mert tudom hogy amugy érdeklem.

2014. máj. 4. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
zárkózott a lány, próbálj vele neten beszélgetni, kérdezgesd, mesélj magadról :) és hívd el valahova ha már úgy látod h kezd megnyílni :)
2014. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ő is visszakérdez néha de nem gáz ha eleinte csak én kérdezek meg dumálok?
2014. máj. 4. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Van most a te esetedhez igen hasonló esetem egy lánnyal, annyi különbséggel, hogy félévente kb 1x találkozunk, beszélgetünk pár percet és mindkettőnk megy a saját dolgára. Ez megy már kerek 3 éve. Még a nevét sem tudom, ő sem az enyém, de amikor beszélünk, mindkettőnkön látszik, hogy bejövünk a másiknak. Ha legközelebb találkozok vele, megkérdem a nevét és a mobilszámát. :)
2014. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én drukkolok neked!
2014. máj. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!