Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged fenyegetett már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged fenyegetett már meg a barátnőd bátyja/öccse, "hogy ha meg mered bántani, vagy bármi. "? Egyáltalán mit szólnál, ha ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 15:25
 1/7 ASOT ***** válasza:
Nem soha. De talán nem is mertek volna :)
2014. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ááá! Szétrugtam volna a seggüket, egyébként meg senki se fewnyegessen
2014. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem olyan fenyegetés, ez csak inkább egy figyelmeztetés vagy jelzés
2014. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelmeztetés vagy sem, nem szeretem ha így figyelmeztetnek. amúgy meg fenyegetésnek jön le.
2014. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel egyke, így... De ha lenne testvére, akkor mosolyogva azt válaszolnám neki, hogy nem kell aggódnia, nem áll szándékomban. Ezt csak féltés.
2014. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt már h hugom éppen aktuális hódolóját megkértem h most már lassan ideje tovább álnia és mást fűzögetnie...és mivel ez hajnali 3 kor volt (életemet nappal élem éjszaka eleve mogorva vagyok) és mert 2 méter vagyok és vagy 110kg és szoval ezt elég határozottan mondtam neki így lehet ő rossznéven vette és kihívta a haverjait a 2 16 éves összesen 40kg -s srácot kicsit mosolyogtam:D:D:D amugy persze hugom volt a hülye hogy hagyta magát barátkozosra itatni amit utáána emg is mondtam neki. de azért a szorakozohely előtt előbb a kéretlen hódolokat tettem helyre...
2014. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első barátnőm öccse kb 10 éves volt én meg 16 szóval nem igazán volt ilyen. Mostani barátnőmnek is öccse van meg húga. 16 és 14 évesek én meg 20 szóval ők se fenyegetőznek, meg amúgy is jóba vagyunk. Szerintem ez így van rendjén.
2014. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!