Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek én? De egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én? De egyáltalán hogy :D? 14/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú (évfolyamtársam, nem egy osztályba járunk). A lényeg, hogy nem nagyon ismerjük egymást, néha egymásra köszönünk/vigyorgunk, de beszélgetni nem nagyon szoktunk. Mindebből kéne fentebb építkezni legalább, hogy néha dumáljunk.A probléma az, hogy még tavaly volt egy ügy egy lány bekavart és azt mondta, hogy nekem tetszik a srác haverja( tudoom, bonyolult de szómenésem van) ezért ha most ÚGY közelednék felé talán könnyűvérűnek, vagy szimplán hülyének tartana.... Még annyi, hogy néha milor köszönünk egymásnak ( :D jajj de hülyén hangzik) hallom hogy utánna mondja a barátainak, hogy azért nem bánnám ha én tetszenék neki (ezt az ominózus haverjának szánta; ha egyáltalán komolyan értette) Hogy adjak tehát nem olyan egyértelmű (de picit észrevehető jeleket)?

2014. máj. 4. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahová jártam suliba, azon az isten helyen úgy ismerkedtek hogy, behívták az ellenkező nemet a wc-be és megmutatták magukat bugyi nélkül.

21F

2014. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Öhm...Sajnálom, kedves első, hogy ilyen iskolába jártál! De valami más opció nincs?! :)
2014. máj. 4. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Menj oda hozzá,ennyire egyszerű.Hasonló volt a sztori nálam is illetve a lánynál (aki mostmár a barátnőm).Odajött mikor dumáltam a haverokkal, (de lehetőleg ne akkor menj oda mikor beszélget velük,) szóval vagy odamész vagy ráírsz fb-on teljesen mindegy milyen indokkal.
2014. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, második, én megtenném de volt az a sztori a haverjával.... :/ mindegy, megpróbálom, végül is egyszer élünk :D Amúgy ment a zöld pacsi ;)
2014. máj. 4. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem veszthetsz+ még tisztázhatod..köszi:D
2014. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!