Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bandi02 kérdése:

Hogyan hozhatnám vissza a szerelmet és az érzéseket a feleségembe?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Én egy 32 éves férfi vagyok.8 éve élek eggyütt párommal ebből 5 év házasságban.Vav egy 3 éves kisfiunk.A gond az hogy a nejem félre lépett egy másikkal,és több hónapon át velem párhuzamosan csinálta.Szeretném vissza kapni őt mert én még mindig szeretem.A gond az hogy belőle kimentek az érzések irántam.Hogyan tudnám ujra felébreszteni benne a vágyat szerelmet?
2014. máj. 4. 21:49
 1/2 szelepke ***** válasza:

Apukám,te nagyon mamusz vagy../már bocs/

Ő kufircol félre,Temeg még pitizel is hozzá? XD

Én azt a nőt,aki nem kezdeményez sosem,nem is közeledik,csak a markát tartja..kivágnám,mint macskát vécére.

De szerintem itt van valami,amit nem osztasz meg velünk.

Lehet hogy későn szoktál le a kocsmázásról (?)

2014. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy későn szoktál le a kocsmázásról (?)"

Na Szelepke a te eleted sem irigylesremelto.


"Hogyan hozhatnám vissza a szerelmet és az érzéseket a feleségembe?"

Mindenki mast igen, de ot meg nem "dugi"-znam (kedves moderatorok) egy jo darabig.

2014. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!