Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívánjak az exemnek sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánjak az exemnek sikeres érettségit? Ő szakított

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem de egész jól váltunk el és megállapodtunk hogy néha beszélünk majd (távkapcsolat volt). Azóta habár nem nagyon beszéltünk de minden új fényképemet belájkolja, és szerintem ez egy "jel".


Most érettségizik. Írnom kellene neki? Úgy érzem "illendő" lenne részemről, de kicsit félek a dologtól mivel ő szakított és nem akarom hogy nyeregbe érezze magát vagy esetleg hogy megalázzam magam.... Nem tudom hogy válaszolna, mi lenne a reakciója, lehet nem lenne túl pozitív, és ettől félek.


Szerintetek?


L


2014. máj. 5. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ne kívánj! Bukjon meg!
2014. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem is emlékszem, nekem bárki is kívánt-e sikeres érettségit annak idején. Nincs is rá szükség. Utána lehet gratulálni.
2014. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Illene? Az idősebbet előre engedni, na azt illik. Ezt még is miért illene?

És igen, az lenne, amitől félsz, megaláznád magad. Hol van a méltóságod azok után?

Mit érdekel téged, ha már szakítottatok?

Vagy ezzel a kis jókívánsággal akarsz közelebb kerülni? Mert az jön le az egészből. És neki is az fog lejönni. És megint csak ugyanoda jutunk, hogy megalázod magad.

2014. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne, hagyd békén! Tébyleg csak olyan hatása lenne, hogy feltűnősködni akarsz neki, hogy hahó, itt vagyok ám még!
2014. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek akarsz írni neki? Már nem vagytok együtt, nem is beszéltek, már nincs közötök egymáshoz.
2014. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egyértelműen lejönne neki, hogy ez csak egy "ürügy", amivel felkeresheted, nehogy még véletlenül is elfelejtsen.
2014. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" minden új fényképemet belájkolja, és szerintem ez egy "jel". "


nem is tudtam, hogy a facebook már jeleket is küld! nekem is lájkolta az exem egy képem, ez egy jel? végre találok jólfizető munkát? ó, facebook szelleme, mondd meg a jövőt!


amúgy ne kívánj neki. max szülinapkor egy bsz, aztán annyi. hidd el, a te érettségidkor ő sem fog.

2014. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Okés akkor nem kívánok. De mi van akkor ha még mindig szeretem? Most akkor dögöljek bele a bánatba de akkor se mutassam ki hogy még egy kicsit érdeklődök iránta?!


Senkinek nem esett le a kérdésemből, hogy nyilván szeretem még ezt az embert? :(

2014. máj. 5. 21:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem még az exbarátnőm, de mivel ő engem már nem, ezt tudomásul veszem és békén hagyom.
2014. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos tovább kell lépned, soha ne alázkodj meg. Fáj,fáj majd elmúlik.


25f

2014. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!