Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Surgos! Felbetorheto ezust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Surgos! Felbetorheto ezust sziv medal hol kaphato? Budapesten

Figyelt kérdés

Baratnomet szeretnem meglepni szulinapjara, de Nem tudom hol lehet kapni. Olyan hely kene ahol graviroznak is. Tenyleg nagyon fontos7

Normalis valaszokat elore is koszonom! :)

(telefon->angol billentyuzet miatt nincsenek ekezetek :/)



#ezüst #szív #felbetorheto
2014. máj. 6. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
sugar vagy arkad? (ors vezer tere) sztem a legtobb uzletkozpontba arulnak ilyet, es van graviros is :)
2014. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gravíroztatni nem tudom hol lehet, de simát pl lehet venni a bizsu brigitte-ben és sok más helyen

ezt meg vhol biztos lehet gravíroztatni, de keress rá a neten

2014. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ha valaki tud esetleg csak siman gravirozot AZ is irhatja hogy merre talalom. :D Remelem nyitva vannak fel 8korulig :S
2014. máj. 6. 10:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Sugárban vettem, ott volt. Árkádban gravíroztattam. ;) Utóbbi helyen vettem hozzá medált, ha nem fog tetszeni neki az egy drága próbálkozás lesz :DD de erre 0,00000001% esély ha van, hogy ne tetszen :D
2014. máj. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!