Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem őt. Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki eggyel fölöttem jár, és a legjobb barátnőm unokatestvére :) Múltkor pénteken követtek a villamos megállóig és arról beszéltek h vajon merre fogok menni (persze azt hitték hogy nem hallom) és a haverjai folyton az ő nevét üvöltözték....aztán kedden amikor kint tesiztünk az udvaron de neki meg már nem volt több órája akkor is nézett minket az ablakból és nyilván nem az unokatesóját nézi viszont csak engem ismer abból az osztályból még...és a barátnőm is mindig mondja hogy a vendégségekben is ha szóba kerül a nevem azonnal felfigyel de közben meg sose ír nekem :/ szóval nem értem :( meg már az a hír járja a sulit hogy folyton egy lány után kémked de senki sem tudja ki után...nem tudom mire véljem ezeket amikor az ablakból néz minket aztán ha felnézek akkor úgy csinál mintha nem lenne ott

2014. máj. 7. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

1.Vegyél egy szemüveget mert vak vagy

2.A srác szerelmes beléd....

2014. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, erre rájöttem :D de akkor miért nem lép? amennyire ismerem nem egy beszari srác hogy ne írjon vagy beszéljen bárkivel :(
2014. máj. 7. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig úgy látszik mégis,vagy fél hogy te neked nem tetszik ő.
2014. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de és ha igen én akkor is mit tudok csinálni? :(
2014. máj. 7. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélgess
2014. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a fiúnak kell megtennie az elsõ lèpést.. de ha akarod õt akkor tedd meg te! hidd el nem fogod megbánni
2014. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írjál neki fészen
2014. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!