Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek megbanast mikor belehazudtatok a parotok szemebe? Vagy inkabb megnyugodtatok h parod elhitte?

Figyelt kérdés
Tenyük fel vki megcsalja a parjat mondjuk csak egyszer, parja gyanakszik es rakerdez! Ti hogy viselkedtek hogy ha hazudjatok h sose csaltatok meg? Közeledtek fele, bokoltok, vesztek ajandekot?hogy probaljatok magatokat nyugtatni? Hogy ereztek ilyenkor parotok irant?negativ dolgokat nem kerek, hallottam vmit paromrol bar eleg halovany dolgot rakerdeztem megcsalt e,szemembe nezett h sose csalt meg, utana bujt hozzam, bokolt, elvitt vacsorazni. Ezt vegyem lelkiismeretfurdalasnak? Vagx csak bizonyitani akarta h szeret es biztak benne? Aki volt hasonlo helyzetben mit vett eszre? Koszonom
2014. máj. 8. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez lelkifuri volt a pasitól, tehát hazudott. Aki a másik ember szemébe tud hazudni, azt ki kell penderíteni. Sosem fog "megjavulni" és mindig is hazudni fog, ha az az érdekében áll. Annál van esély,hogy bármiféle változás lehet pozitiv irányba még, aki nem tud a másik szemébe hazudni.Inkább hallgat ha stiklizett, de nem hazudik, pláne nem a másik ember szemébe.
2014. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja h sose csalt meg!de vmi belul azt sugja hazudik, kinnt cigizunk mi az erkelyen, miutan rakerdeztem le sem ult csak setalt hogy neki nincs kedve leulni, nyugtalannak tunt!meg elmentunk vasarolni es mindent megakart venni nekem, vagyis tukmalta hogy vegyuk meg magamnak, meg mondta h gyonyoru vok!pedig nem szokta.meg miutan kerdeztem mellem sem ult csak fel ora elteltevel? Ez a hazugsag jele? Vagy csak fajt neki h gyanusitottam. Szerintetek?
2014. máj. 8. 08:47
 3/8 menta34 ***** válasza:
Vedd észre a lelkiismereted hangját, azért nincs bizalmad, mert oka lehetne, hogy megcsaljon...
2014. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abszolút kamuzik a fazon kérdező. Néha nem árt a boldog tudatlanság. Fejezd be vele a kapcsolatot. Csak nyersz azzal, ha nem maradsz ebbe az egészbe. nem kell faggatni az ilyen embert, az igazat, sosem lesz bátorsága a szemedbe mondani, mert az ilyen emberek akik más szemébe belehazudik azok mindig gyávák és gerinctelenek, és azok is maradnak, az igazsághoz, és az igazság kimondásához, és a kritikák elviseléséhez meg szintén gyávák. Sosem változnak.
2014. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eleg konnyu megbantani, nem lehet h rosszul esett neki h meg gyanusitottam?biztos hogy hazudott?
2014. máj. 8. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
5 Nem. Esélyed nincs arra, hogy nem hazudott.
2014. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
Nem állapítanám meg ilyen egyértelműen a hazugságot. Gyanúsnak gyanús, de bizonyíték nélkül ne ítéld el. Inkább tényleg azzal foglalkozz, hogy ha megcsalt, miért csinálta és hogy lehetne ezt rendbetenni. Vagy ha nem lehet, akkor is jarjatok a végére.
2014. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megbántottad volna, nem akart volna a kedvedben járni szerintem. Inkább sértett lenne, és még neked kellene kiengesztelned. Szerintem hazudott.
2014. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!