Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a kérdés, amivel szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kérdés, amivel szexet lehetne kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Mint kiderült, az excsaj - akivel 2 év után újra felvettem a kapcsolatot -, csupán barátként tekintett rám, csakhogy furcsa, hogy egy fiú baráttal (=velem) hetente többször vannak kettesben órákat, a fiú barát egy-két-három hetente virággal lepi meg (vagy csokival), és az sem gond, hogy a fiú barát néha megsimítja az arcát… mert az ugye belefér a barátságba... JA, és az sem gáz, hogy a csaj egy kis pohár bor után a fiú barátot szenvedélyesen megcsókolja, kb. 2 héttel később szintén ugyanígy köszönnek el egymástól...

Biztos én értettem félre a jeleket... de szerintem objektíve nézve szerintem ezt nem lehetett máshogy értelmezni.


Úgy vagyok vele, hogy most már csak szexet akarok tőle, semmi mást, mit mondjak neki, hogy belemenjen a dologba?

Most szerintem azt hiszi, hogy megsértődtem és azért nem keresem mert félreértettem a dolgokat (hát persze, hogy félreértettem...). Na, mindegy: ha így rám mászott, akkor valószínűleg bejövök neki.... talán (baráti) szexben is benne lenne?


2014. máj. 8. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

FRIENDZONE!!!!!!!!!


Az a baj, hogy nem férfi vagy, hanem egy nyálas kis b*zi. Ezt azért írom így, hogy felnyissam a szemed. Legyél rámenősebb, nyomulj, legyél néha bunkó és határozott. Beszéld meg vele, hogy meg lesz dugva.


Egyébként csak szexet úgy kapsz a legkönnyebben, ha buliztok, iszogattok, smároltok, széttapizod a testét, elkezded ujjazni és felmentek valakihez. De ilyenkor ne vallj szerelmet, csak közöld vele, hogy kívánod és ki akarod elégíteni.

2014. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vicces amit írsz, lehet, hogy igazad is van... de ha csak barátként tekint rám, miért esik nekem, és csókol meg 1 pohár bor után (tehát korántsem részegen), és miért simogatja farmeron keresztül a farkamat az utcán? :) Majd eltelik 2 hét, találkozunk, szóba se kerülnek a történtek, és búcsúzáskor megint szenvedélyesen smárolunk, közben félig felhúzva a pólóját a derekát fogom...

Igaz, nem akartam nyomulni jobban, mert nem tudtam, mi a f... is van most köztünk.

Rákérdezek, majd leírja, hogy mi igazából barátok vagyunk, csak valamikor a buli után nekem esett és bocsánat érte. smiley.

Természetesen félreértettem a dolgot, udvarolni akartam neki.... de nyilván tudja ezt ő is. Most azonban nem tudom, mi van, ennek már 3 napja, azóta sem ő, sem én nem kerestem, nem tudom, mi van, és ilyen helyzetben hogy kérdezzek rá a szexre. (amúgy én 29 ő 28 éves)

2014. máj. 8. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a story vége? :)
2019. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!