Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon elmondjam, h szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon elmondjam, h szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már 5-6 hónapja nagyon de nagyon jóba vagyok. Mostmár volt osztálytársam, most érettségiztünk, de kicsit csalódtam benne szerdán és nem érti miért nem beszélek vele, amikor eddig minden egyes nap beszéltem vele és kicsit úgy érzem hiányzok neki, de személytelennek tartom hogy facebookon leírjam a problémáimat... bár lehet, h írásban jobban megtudom fogalmazni. Személyes találkozó nem olyan könnyen lenne megoldható, de legalább lenne időm elfelejteni, ha mondjuk facebookon kikosaraz.

2014. máj. 9. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te neten keresztül jobban feltudsz engedni, akkor ott mondd el neki! Mind1, lényeg az őszinteség!:)
2014. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne... ne facebook-on. Valahogy biztos tudtok találkozni, inkább akkor mondd el neki.
2014. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha igazi esélyt nem látsz, és csak lezárni akarod, akkor facebook, ha egy pici kis esélyt is látsz, akkor mindenképp személyesen intézd!
2014. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!