Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves lányok! Rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Rocker srác csak rocker lánnyal tud leginkább párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok "híve" annak, hogy szubkultúrához való tartozás alapján válasszunk párt Magunknak. De, úgy veszem észre, hogy a lányok többsége (nem akarok általánosítani) nem ezen a véleményen van.
2009. dec. 27. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

21/F


A kérdezővel egy véleményen vagyok. Bár nekem volt disco-s barátnőm (rockos vagyok), de nekem nagy csalódás volt. Túl könnyűvérű volt, és a bolhából csinált elefántot, de az elefántot nem ismerte fel. (nem általánosításképp mondom)


Gooombaaa

2009. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Bár mondjuk én csak 19éves vagyok de nem vagyok az az alkoholista feketeruhás hosszúhajú rocker, csak olyan zenét hallgatok. Barátnőmmel már 2éve együtt vagyok, csak néha a hétvégi bulizásokkal van gond,de megoldható. Ha nem vagy szűk látókörű és a hölgy sem az akkor nem lesz gond, vagy is nem kellene lennie.
2009. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én már nem járok feketében, és már nem is hordok bakancsot több , mint 3 éve. Csak hosszú hajam van és két gitárom és egy csomó cd-m.:D
2009. dec. 27. 13:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Én mindig is szerettem a fekete ruhát. de rövid hajam van, és disco-ba is elmegyek, ha a barátnőm oda akar menni, max csak annyi h a sarokban egy korsó sörrel el leszek. Meg nem is vagyok alkoholista, mondjuk nem is ajánlott, ha könyvelőnek tanulok. XD
2009. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem jelenthető ki.

Habár az azért számít, hogy a rockerség a külsőben nyilvánul-e meg, vagy csak szereti a rock zenét. Mert mondjuk egy fekete hajú, fekete ruhás, feketére sminkelt lány nagy valószínűséggel egy rocker fiúval fog összejönni.

De ugyanez igaz arra is, hogy egy diszkós, zselézett hajú kigyúrt pasi egy hozzávalóval fog. Mert az emberek leginkább olyan párt választanak maguknak amilyenek ők. Plusz ugye egy rocker lány pl egy koncerten összeismerkedik egy szintén rock zenét kedvelő (rocker) pasival. Egy diszkóba járós pasi, meg egy diszkós csajjal fog összejönni. Már csak a helyszín miatt is. Mivel rockerek nem járnak diszkóba és ugyanúgy fordítva is igaz ez.

De amúgy azt is hozzátenném, hogy habár én pl a rap és a hip-hop zenéket szeretem, nem feltétlenül a zenei stílus alapján jönnék össze valakivel. Jó, mondjuk nekem spec nem tetszenek a hosszú hajú rocker pasik, de olyan azért tetszhet aki rock-ot hallgat. :)


Jaaj egy kicsit elmélyedtem a kérdésben. Bocsi, hogy hosszú lett.

2009. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én konkrétan nem az ilyen jellegű esetekre gondoltam, hanem mondjuk egy főiskolai csoport közösségekre, vagy haveri körön keresztül megismerkedésekre.
2009. dec. 27. 13:45
 7/13 anonim válasza:
Én pl a thrasht bírom, de ug hip-hop-ot is, zselézem a hajamat, jah és még gyúrok is. Nah szóval, nagyon mindegy, hogy esetemben egy lány milyen zenét hallgat. Személyisége megfogjon, ez a lényeg. 25/F
2009. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy lányok válaszát vártam, úgy látom csak fiúk írtak.:D

Kedves Utolsó!

Nekem is mindegy, hogy a lány milyen zenét hallgat, de Én arra lennék kíváncsi, hogy ez fordítva mennyire igaz?

2009. dec. 27. 14:21
 9/13 anonim ***** válasza:
az en parom is rocker,engem is annak tartanak,jol meg vagyunk de o azt mondta,hogy azt sem erdekelni ha technot hallgatnak.:)
2009. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja es N voltam :)
2009. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!