Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem régiben megismerkedtem egy sráccal nagyon kedves jó fej és amikor vele vagyok pillangókat érzek a gyomromban .Viszont a helyzet az h túl van egy 3 éves zűrös bajos kapcsolaton .Amiben hibásnak érzi magát mert külföldön nagyon jó munka ajánlatot kapott kiment és a lány dobta hiába jött haza a lányhoz nem változott semmikésőbb kiderült sok minden megcsalat kihasználta nagyon , teljesen maga alatt volt és az állítólagos barátok is cserben hagyták .Emellett még a családja sem igazán támogatja mindene amije van egyedül szerezte ..

Mi pedig nagyon jól megvagyunk már az első perctől kezdve sok mindent elmond és bízik bennem .és ez kölcsönös.Én többet szeretnék tőle a barátságnál és ezt tudja de a probléma az h ez a sok gond a fejében folyton motoszkál most pedig egy ismerőse hívta menjen vele Francia országba ezzel még bonyolultabb lett minden .Mit tegyek félek h elveszítem ? Van erre egyáltalán megoldás vagy fájni fog mindegy mit dönt ?



#bonyolult ismerkedés
2014. máj. 10. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Engedd hogy menjen, hogy szabad legyen. Ha a tiéd visszatér, vagy el sem megy lélekben tőled, csak testben.

Franciaország nincs annyira messze, és ki lehet bírni a távolságot, ha van dolgotok egymással-megcsalás, a másik átverése nélkül is. Aztán lehet, hogy egy idő múlva kimész te is, vagy ő jön haza végleg.


Nem fogod elveszteni, ha a tiéd(már ha érted mire is gondolok).

2014. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1sőnek igaza van!Ha szeret akkor úgyis megvár ha törik ha szakad!
2014. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz konnyu nelkule de ha szeretitek egymast akkor mukodni fog. Csak arra ugyelj hogy ne tartson sokaig ez a letforma. A tavkapcsoltokat nehez megtartani. De utana ha egyutt lesztek minden jo meglesz. :)
2014. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem járunk csak találkozgatunk meg telefonon beszélünk .de szóba került h érez e valamit és azt válaszolta h nem érez ugy h hűha de szerelmes mint régebben de azt mondta h velem más de nem kérdeztem rá h miben más ? nagyon mosolygós vagyok és azt mondta ez tetszik neki és feltünik h ha velem van ő is boldogabb nem ugy mint telón.viszont azt kérte h ne keressem olyan gyakran mert szinte minden nap beszéltünk de már azt sem tudom mi van ?
2014. máj. 10. 10:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!