Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, csókolóztatok rögített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, csókolóztatok rögített fogszabályzós lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen volt, különbözött a fogszabályzómentes csóktól?
2014. máj. 10. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lany vagyok de sztem tudok segiteni. Fogszabim van felul alul. Es a baratomnak is de csak folul. Kulonbozik ez egyertelmu. De egy ido utan megszokod h ott van es nem foglalkozol vele. Vigyazz a nyelvedre. Nekunk sikerult megvagnunk a masikat. Ne kerdezd nem tudom hogyan.
2014. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előtte le kell venni neki :D
2014. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem voltam fogszabályzós amikor megismertem a barátnőmet. Pár hónap után ò kapott, 2 napig sirtam. Fél év múlva én is kaptam és lám már 1 éve együtt vagyunk. Szerintem nem probléma. Nehéz hozzászokni, de ha szereted a lányt nem lesz probléma. Ne aggódj, pl. az enyém olyan ügyes, hogy nem is érzem, hogy ott van a szájában. Szerintem egy ilyen dolog miatt ami ráadásul csak pár hónap vagy 1 év kérdése senki senkit ne hagyjon hidegen!!! Ugyis leveszik neki majd és szebb lesz mint volt!! Ne foglalkozz a "vassal"!!! Ne hagyd ki!! Hajrá!!
2014. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!