Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A facebookon ciki ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebookon ciki ismerkedni de a badoo-n nem?!

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy srácot a facebookon aki fentvan badoo-n is. Visszajelölt, majd írtam neki hogy esetleg ismerkedhetnénk ha ő is szeretne...


Erre nagy bunkón egy hülye smiley-t küldött, és nem írt többet. Még annyit se, hogy bocs én nem akarlak megismerni.


Kérdéseim: 1. Ha ennyire nem vagyok neki szimpatikus, hogy válaszra sem méltat, akkor egyáltalán minek jelölt vissza?

2. Ha fent van badoo-n (ami ugye egy társkereső oldal ha valaki nem tudná), akkor mi a baja a netes ismerkedéssel? Facebookon már ciki ismerkedni? -.-


Szerintetek most akkor én egy szerencsétlen hülye vagyok, mert megpróbáltam megismerni? Őszintén!


2014. máj. 12. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál te iq hracos, h veledm nem akar ismerkedni? veled tén nem lehet baja?
2014. máj. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy nem a facebook a baj hanem az arcod? nem jöttél be neki
2014. máj. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okeee vettem :) köszönöm a válaszokat
2014. máj. 12. 06:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit ellentmondásos, mert akkor minek igazolt vissza egy ismeretlen unszimpatikus libàt...
2014. máj. 12. 06:34
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tetszett neki valamelyik fotód. bármi lehet
2014. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a badoo ismerkedésre van kitalálva, a facebook meg már megismert emberekkel való kapcsolattartásra. Ráadásul ha ennyire tudod, hogy ott is fent van, akkor egyértelmű, hogy ott írsz neki. Én is voltam már fent társkeresőn. Ilyenkor az ember azzal a szándékkal ül le a gép elé naponta 10-20 percre, hogy akkor most válaszol az ottani leveleire. Ha viszont csak úgy, facebookon letámadna valaki, akkor az nekem se tetszene, mert akkor épp nincs kedvem ehhez.
2014. máj. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!