Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Hoszzabban lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitti.1995 kérdése:

Ti mit tennétek? Hoszzabban lent.

Figyelt kérdés
Másfél éve távkapcsolatban élek. A párom a hobbija a lovaglás miatt nem tud minden hétvégén feljönni hozzám. Ez történt előző hétvégén is. nem jött fel, és most azt mondta h nem tudja, hogy most hétvégén fel tud e majd jönni. Olyan volt már h egy hét kimaradt de h 2 olyan nem... nem is értem.. most nem lesz versenye csak otthon kell elvileg maradnia a lovakkal foglalatoskodni. de nem igaz, hogy nem tudná elintézni valahogy.. alapból nehezen bírom ezt mindig.. és most már nagyon hiányzik. mit tegyek, mit mondjak neki, hogy feljöjjön hozzám hétvégén??

2014. máj. 13. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy a hobbija fontosabb nálad.
2014. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te hozzá?
2014. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem mehetek.. ez sajnos hosszú történet.. de nem szereti ha én lemegyek hozzá vidékre. múltkor összevesztünk,lementem felhívtam, hogy ott vagyok és h jöjjön ki az állomásra beszélni egy 15 percet és hazaküldött.
2014. máj. 13. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Téged kicsim úgy átb..sznak,mint sz@rt a palánkon.Ideje lenne kinyitnod a szemed,mi folyik körülötted.Nem véletlenül nem mehetsz hozzá.Van neki más is,ebben olyan biztos vagyok,mint ahogy most ide írok.A másik a sok kifogás.Egyértelmű,hogy kettős játékot játszik.Te döntöd el,meddig akarsz kapcarongy lenni.
2014. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
abban biztos vagyok, hogy nincs senkije rajtam kívül. itt kicsit más a helyzet.. mind ketten lányok vagyunk ő 25 én 18 éves és elég rég óta tart ez az egész. én elmondtam a szüleimnek, nálunk szoktunk lenni mindig. szóval minden okés, azt leszámítva, hogy minden héten reménykedhetek h vajon jönni fog e hozzám... kérlek adjatok valami tanácsot.. ja és azért nem szereti ha lemegyek hozzá mert vidéken sok a pletyka... ezt meg is értem. no de akkor mit tehetnék én? hogy egyszer lemondjon valamiről ha úgy van és válasszon engem, hogy velem lehessen így 2 hét után..??
2014. máj. 13. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor elárulom neked,hogy saját magától kéne azt éreznie,hogy hiányzol neki,és nem neked kéne könyörögnöd,meg futnod utána.Ezt nem lehet erőltetni.Tapasztalatból tudom,hogy ezzel tudod magad a legjobban megalázni.Ha nem vagy neki fontos,hagynod kéne,mert nem is leszel az soha.Plusz nem mer felvállalni,meg fél az emberek véleményétől.Ez azért elég megalázó.Nem muszáj tűrnöd,és nem kell kierőszakolnod senki szerelmét.Legyen benned tartás.
2014. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes beléd, csak vagy neki, ha kell neki egy kis kielégülés.

Ne alázd meg magad, hagyd el.

2014. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azta ezeket olvasva, komolyan elgondolkodtam. de én annyira szeretem, hogy sosem lennék képes elhagyni..
2014. máj. 13. 16:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!