Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti felizgultatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti felizgultatok volna?

Figyelt kérdés
Elmentem egy sráchoz tanulni. Igaziból az ágyán/kanapéján ültünk magyarázok és az intim szférám teljes figyelmen kívül hagyásával mászott bele a személyes terembe (értsd baromi közel jött, közelről figyelte mit magyarázok). Aztán egy idő után elkezdte simogatni a kézfejem az orrát meg beleborzolta a hajamba. Aztán félredobta a nyakamról a hajam és meg akarta csókolni de csak az arcom sikerült neki mert elhajoltam. Aztán megpróbálta az állam csókirányba az arca felé fordítani de leállítottam és inkább hazajöttem. Nem mondanám hogy közömbös vagy bajom van vele de mégse első találkozós téma az ilyesmi nálam... Ti mit csináltatok volna? Azért meg kell hagyni engem nagyon zavarba hozott...
2014. máj. 15. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Azt hiszem ez elég nagy gyökérségre vall tőle.. :P
2014. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedvelem a srácot, akkor csókolóztam volna vele, de mást nem hagytam volna. Amúgy lehet, hogy csak leakart fektetni...


21/L

2014. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem izgultam volna fel ilyen esetben,a fiúknál ez hamar megy a lányoknál ehhez több kell.
2014. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én vagyok csak csodabogár hogy már ennyitől is.
2014. máj. 15. 00:43
 5/8 anonim ***** válasza:
te egy szekszkazán vagy
2014. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj te kis butus...viszonozni kellett volna a csókot aztán le venni róla a nadrágot és aztán rá kellett volna pippantani.ennyi. és mindenki boldog lett volna. Aztán folytatni a korepetálást mint ha mi sem történt volna. Nem nagy ügy
2014. máj. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod ha az első találkozó az ágyán esik meg, akkor nem feltétlen gondolkozott hibásan hogy próbálkozott. Ne légy dühös rá, teljesen természetes, hogy így tett. A te reakciód se volt hibás, ezért meg ő nem kellene hogy haragudjon.

S bizony, hogy nedves lett a bugyid az meg kifejezetten helyes út. Lesz ebből még valami. ;)

2014. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D ebből előbb-utóbb szex lesz :D
2014. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!