Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már vonzalom? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, jó ideje ismerjük egymást, néha váltunk pár szót, ha összefutunk, de még igazán barátságnak sem nevezném, ami van. Az utóbbi időben írogatunk időnként egymásnak a FB-on, viccelődünk, poénkodunk. Egy ideje szinte naponta írunk egymásnak. Általában ő kezdeményezi, rám ír, hogy vagyok, hogy telik a napom. Aztán pár sornyit csevegünk, de nem olyan a színezete, mintha össze akarna velem jönni, egyszerűen csak váltunk pár szót.


Hosszú idő óta a hétvégén találkoztam vele ismét személyesen egy szabadtéri rendezvényen. Mosolygott, kedves volt, és valahogy úgy éreztem, belejött az aurámba. Ezt általában utálom, de most nem zavart, inkább izgalmas volt. Korábban ezt nem vettem észre nála, hogy ilyen közel jött volna, amikor beszélgetünk. Meg mintha a tekintete is "mélyebb" lett volna, de lehet, csak én gondolok bele ilyeneket :-) Egyébként tök átlagos dolgokról beszélgettünk, nem kezdeményezett semmit.... de egyszerűen csak azt éreztem, hogy volt valami meleg, megnyugtató jó érzés abban a pár percben, míg beszélgettünk. Mikor elköszöntünk, utána alig tudtam az úton megállni, hogy ne mosolyogjak magamban :-)


Ezt nevezik vonzalomnak? És vajon kölcsönös? Ő is érezte vajon annak a pár percnek a "varázsát"?


2014. máj. 15. 19:56
 1/7 anonim válasza:
Mintha szó szerint én írtam volna ezt a történetet :-) Nagyon jó a közelében lenni és az én részemről ez mindenképpen vonzalom vagy még több is annál. Félek hogy csak én érzek ebbe valami többet.
2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te a fiú vagy, vagy a lány?
2014. máj. 15. 22:02
 3/7 anonim válasza:
Lány
2014. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mesélsz?
2014. máj. 15. 22:10
 5/7 anonim válasza:
Már elég régóta ismerem őt, de évekig nem tartottuk a kapcsolatot, aztán most újra. A további szó szerint az amit leírtál. Régen egyáltalán nem vonzott egyébként, de most szeretnék állandoan a közelébe lenni. Vidám vagyok és mosolygós. Csak nem érzem részéről a közeledést, csak olyan baráti, haveri dolgot.
2014. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor kezet foghatunk :-)


Nekem korábban külsőre egyáltalán nem tetszett. Azt korábban is tudtam, hogy kedves, rendes, normális ember, ezt mindig is kedveltem benne, de külsőre nem tetszett.

Mi is nagyon ritkán találkozunk, az elmúlt egy évben szinte egyáltalán nem. Aztán valahogy elkezdtünk irkálni egymásnak, és mikor most személyesen is találkoztunk, valahogy külsőre is sokkal jobban tetszett, mint azelőtt :-) Nagyon szép a szeme, az különösen tetszett :-) Azóta időnként megnézem a FB-os profilképét, amit sose nézegettem azelőtt, bár persze láttam, de semmit nem váltott ki belőlem.... most meg már azon is tetszik :-)) Fenébe! :-))

2014. máj. 15. 22:43
 7/7 anonim válasza:
Sorstárs :-D
2014. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!