Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ti éreztétek már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés

2 hosszabb kapcsolatom volt eddig...mindkettő egy-egy évig tartott.Kapcsolataim végén gondolkodtam el igazán,hogy miért is fájt annyira a szakítás.Bár még fiatalok vagyunk,sokat beszélgettem barátnőimmel a kapcsolatom közben a család témáról.Mindkét lány imádja a gyerekeket,főleg a pici babáktól kb 4.osztályos tanulókig. a mindig tisztelték őket,mindig imádtak velük foglalkozni,játszani,türelmesek voltak a picikkel,tanították őket...én ilyenkor újra és újra beléjük szerettem.Mindkét lányban egy igazi anyát láttam.A nem rég véget ért kapcsolatomban volt egy kis...kiszakadt a gumi dolog.Nos,fiatalságunk ellenére az elején ugyan pánikoltunk,azonnal zuhany,ecetes víz meg mi egymás ami kiölte szinte belőle a kicsi spermiumokat,aztán fogamzásgátló...de mindezek mellett pár nappal később folyton simogattam a hasát,ő is,jobban megértettük egymást,többet mosolyogtunk,elkezdtünk családról fantáziálni. Ez mennyire fér bele a normális kategóriába, és mások is éreztek már hasonlót fiatalságuk ellenére?

18/F. (16-16/L)



2014. máj. 15. 22:44
 1/6 mustafa33 ***** válasza:
Ezt ne srácoktól kérdezd. Ez a ti érzésetek és becsüljétek meg, hogy ilyenre képesek vagytok. És nem tartozik másra, főleg nem itteni trollokra.
2014. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nőként válaszolok. Nagyon szép dolgokról írtál. Tényleg a mai világhoz mérten különlegesen normális kapcsolatok lehettek. És ábrándozni, tervezgetni is jó dolog. Főleg ha van hozzá olyan partner, akinek hasonlóak az elképzelései. De úgy gondolom, hogy még nagyon fiatal vagy. Ne akard még ilyen szinten lekötni magad. Élj, tanulj, ismerd meg a világot, próbálj ki mindent, amit az élet nyújt neked. És majd ha már úgy érzed, hogy ebből elég és már állandóságra vágysz, akkor foglalkozz komolyabban a gyerekvállalás témával.
2014. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva,mikor vége lett a kapcsolatomnak rájöttem,hogy nem is velünk volt a baj.Nem bennem van a hiba,és nem is bennük.Ha hibáztatnom kellene valamit vagy valakit,akkor azt mondanám,az idő a hibás. Ilyen felfogással ha a későbbiekben ismertük volna meg egymást, nagy valószínűséggel egy eléggé összetartó család lehetnénk.Mindkét lány esetében.18 éves létemre inkább 40-nek érzem magam...sosem voltam az a nagy csajozós típus, későn érőnek is tituláltak,ahhoz képest tavaly óta ilyen vagyok,ami szerintem eléggé érett viselkedésnek bizonyul.Jönnek itt az éld ki magad dolgokkal.Kiélni sosem tudja magát az ember. 50 évesen is el lehet menni bulizni,és 18 évesen is lehet beszélgetni egy jót új emberekkel például egy kávézóban.Nem kiélni kell magunkat,pusztán szépen kellene élni...egyébként köszönöm az eddigi válaszokat !
2014. máj. 16. 00:57
 4/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon edes es szerintem normalis :)

baratommal mi is beszelunk ilyenekrol , igaz mi picibbek vagyunk :)

15/l 16/f

2014. máj. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy éld ki magad, mert ennek a fogalomnak nálam elég negatív felhangja van. Inkább úgy gondoltam, hogy éld meg az élet adta lehetőségeket. Mert tényleg sok mindent tehetsz még akkor is, amikor már ott a gyerekek. De bizony vannak olyan dolgok is, amiket akkor már nem tehetsz meg. És jobb előbb megtenni, mint utóbb megbánni, hogy nem tetted.
2014. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értelek,köszönöm szépen :) ! Próbálkozom. Ki tudja mit hoz az élet.
2014. máj. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!