Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van az exbarátnőm akivel 1 hete szakítottam, mert elhanyagolt... viszont rá 2 napra összejöttem egy másik lánnyal aki nagyon érdekel vonz és minden jó vele...de az exbarátnőm jelenleg eléggé megváltozott, mindig keres, aranyos velem és visszaakar kapni... mit tegyek? jelenleg döntésképtelen vagyok :(

Adjatok tanácsot mit tennétek a helyemben?

köszi



2014. máj. 17. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne dolj be az exednek! Azt hiszi egy kis siras, cukisag es visszakap.
2014. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-nek... Most csak azért ilyen, mert dobtad és bosszút forral...
2014. máj. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de valamiért az exemet se tudom elfelejteni, nagyon szerettem, viszon az új lány iránt is már vannak érzéseim :( nem tudom...
2014. máj. 18. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:

vissza az exhez!

am korotok?

2014. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az exed azért csinálja ezt, mert épp nem vagy az övé. Nem telne két hétbe és ismét elhanyagolna. Ez az a szint, amikor megy a "megváltozom, megváltozom", de szerintem ha már meg kell változnia valakinek, már nem jó valami. Nem arra gondolok, hogy közösen tesztek valamit a kapcsolatotok érdekében, hanem amikor egyikőtöknek meg kell változnia a másikért. Nem fog. Amíg még érzi a konfliktus hatását, talán úgy tesz, de ahogy az elhalványodik, ott lesztek ahonnan indultatok. Ez tapasztalat.


Szerintem maradj az új lánynál. Exedet pedig küldd el, mert a jelenlegi barátnőddel szemben nem fair, hogy téged közben hajt, hívogat, ilyenek. Ha olyan a viszonyotok a barátnőddel szerintem elmondhatod neki, hogy mit csinál az exed, elkerülve egy esetleges félreértést (vitát). Ráadásul ezzel mutatnád felé, hogy megbízol benne és azt akarod, hogy ő is bízzon benned elvégre nincsen rejtegetni valód. (Tudod, ha már üzeneteket kell törölnöd...)

2014. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lenne, hogy 1-2 hét múlva minden a régi lenne... Ráadásul exemmel a kapcsolatunk le is volt írva, mert kiköltözik pár hónap múlva külföldre... de azért nehéz elszakadni tőle nagyon szerettem... :( de az új barátnőmet is eléggé kezdem.
2014. máj. 18. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig egyértelmű, hogy mit tegyél. Előbb utóbb el kellett volna engedned az exed és ha már itt az új lány, akivel jók a kilátások, kár lenne elrontani mindent. :)
2014. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!