Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok (L) a párom 32 elvált és van 2 gyereke.

Komoly kapcsolatot szeretne tőlem. Igazábol én még nem tudom,hogy mit is akarok mivel ilyen kapcsolatom nem volt sem a korkülömbség sem pedig elvált,gyermekes apukával.A gyerekek az anyjukkal élnek. A válasza az volt erre,hogy a srácokkal nekem nem kell foglalkozom. Nem tudom ,hogy most mit is tegyek félek kicsit tőle de szeretném is (normális válaszokat szeretnék ) KÖSZÖNÖM !!!!


2014. máj. 18. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatot akar de azt hogy ne foglalkozz a GYEREKEIVEL?!

Gratulálok..

2014. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hűűha.

Hát talán nem is a kor a legnagyobb gond.

Ilyen korosztálynál már csak az a kérdés h elég érett e a fiatalabbik fél, ha az idősebbik már érett a korához képest.


De itt van gyerek, és ha komolyra fordul a dolog akkor olyan nincs h neked nem kell a gyerekekkel foglalkoznod, elvileg az apjukhoz is odakerülnek néha gondolom.

Ez nem egy egyszerű történet, mert nem lehet kivédeni h soha ne találkozz az anyjukkal és a gyermekeivel, és az már gyerekes is lenne.


De amit leírtál abból én úgy gondolom h nem tart téged elég értelmes felnőttnek.

2014. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Másik városban élnek

és igen in mondtam neki,hogy nem biztos ,hogy menne miattuk,mivel még nem volt "ilyen kapcsolatban " részem

a részemről a kor az nem lenne gond.. csak hát ott vannak a gyerekek

2014. máj. 18. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem menne.
2014. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt most leírom h ebből hosszú távon nem lesz semmi.


Persze ez lehet nem tűnik nyilvánvalónak, de majd emlékezz vissza (/olvasd vissza) amikor itt az ideje.


32 évesen szexre kellenél neki, az érettebb férfiak nem a 20 év körülieknél keresnek "komoly" kapcsolatra lányokat, persze ne hagyd ott azonnal, maradj vele ameddig jól érzed magad + élvezd amit nyújt neked (tőrödés, szeretet, anyagiak). Csak annyi h arra ne számíts, hogy veled fogja leélni az életét és akkor a későbbiekben nem ér csalódás.


Tehát X ideig legyél vele boldog :)

2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már a párod, akkor mi a kérdés?

Ha 21 éves lenne a párod, akkor sem tudhatnád, hogy mennyire fog működni és mennyi ideig.

Szerintem működhetne a korkülönbség ellenére is.

Inkább azt látom gondnak, hogy nem úgy tűnik, hogy te annyira szerelmes lennél és igazán vele szeretnél lenni.

2014. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

több ismerösöm,barátnőm is idősebb párral van együtt és nagyon jól megvannak,én viszont a korombeli pasikkal nem jövök ki ,nem egy hullámhosszon vagyunk agyilag és sajnos én már nem 1er próbálkoztam velük de mindig ez volt a gond.

Nálam a gyerekek a gondok most ,ő mindig mondja komolyan gondolja velem de nemtudom a korral nem lenne tényleg semmi gond csak hát igen .. a gyerekek ami nekem fura"

2014. máj. 18. 18:18
 9/9 Andrea Henrietta ***** válasza:

Előfordulhat, hogy komoly kapcsolat lesz belőle, de valószínű hogy te fosz tulnőni ezen. Fiatal vagy, szerintem még a bulizós időszakban vagy, nehogy véletlenül később épp a miatt a sérelem miatt menjen szét a kapcsolatotok. Bár meglehet, hogy elég fiatalos és igazodni tud hozzád, és ha te is elég érett vagy, úgymond "félúton" találkozhat az értékrendetek. Az én esetem is hasonló egy picit, bár az én párom nem elvált és csak 27, de a köztünk levő 6 év úgyis meglátszik a kapcsolaton. Persze nem árt, sőt olykor még jó is az a kis különbség, De a gyerekek tényleg okozhatnak problémát. Hány évesek, mert ha kicsik, akkor még nem nagy gondd, de ha kamaszok...

Egy próbát megér, de szerintem ne legyenek túl nagy elvárásaid, mert rosszul is végződhet. És az is segítene ha rájönnél te mit szeretnél úhu igazán. 21/L

2014. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!