Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak számomra tűnik lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra tűnik lehetetlennek olyan embert találni, akivel tényleg kölcsönös a vonzalom, a szerelem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csak neked.
2014. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem nehéz, én imádom a jobbkezem és ő is engem
2014. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is. Sokan nem értik, hogy nem lehet ezt erőltetni. Meg úgy állnak hozzá, mintha minden emberrel kialakulhatna simán és erről szólna az élet, hogy mindenki állandóan társat keres. Kedvenc kérdésem, "hogyhogy nincs barátod?" Erre értelmes választ lehetetlen adni, mintha mindenkinek alanyi jogon járna egy párkapcsolat állandó jelleggel... Az igazi szerelem ami függőségektől mentes az ritka.

22N

2014. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de kú nehéz.
2014. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már egy ideje nem is akarok. Kiégtem teljesen.
2014. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Fogadd el magad, tedd lejjebb a mércét és tanulj meg szeretni. Ettől tömörebben már nem tudom leírni...
2014. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz ,és hogy legyen agya a mai világban. 28/F
2014. máj. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Közhelypattogtatás nélkül: nekem 39 évesen sikerült először életemben megélni ezt- noha addig sem voltam zárdaszűz. És bizton állíthatom, megérte várni, pedig komoly csatákat vívunk egymással, hajjaj. :)
2014. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg piszok nehéz....de nem lehetetlen.


Én még szerencsés vagyok, mert 5 év, jó sok pocsék randi, 6 hosszabb rövidebb kapcsolat után, viszonylag fiatalon, 24 évesen találtam meg az igazit, aki iránt végre szerelmet érzek, és ez kölcsönös is.


Én azt mondom nem szabad megalkudni, mert hiába lesz valakid, ha nem vagy vele boldog valami miatt amit te szeretnél abban akit társadul választasz, viszont nincs meg benne...mindig hiányérzeted lesz, és tudat alatt is keresed majd mellette azt akiben megtalálsz mindent amit kerestél. És ha megtalálod , na az az igazi.

2014. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!