Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefonon közöljem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon közöljem, hogy válni akarok?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az esküvőnk (márciusban), de válni szeretnék. A férjem viszont külföldön kapott állást és legközelebb csak július elején jön haza.

Addig húzzam a dolgot és tegyek úgy, mintha minden oké lenne, aztán közöljem vele, amikor hazajön?

Vagy mondjam meg telefonon?

Mit tegyek?



2014. máj. 19. 14:36
1 2 3
 1/24 Jégtánc ***** válasza:
96%
Ilyen kérdés már volt,ha nem ugyanez. Mindenképp személyesen ha egyáltalán igaz ez a kérdés.
2014. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy miért akarsz válni.Ha a férjed hibája,akkor telefonon is meg lehet mondani, de ha te hibád,akkor adhatsz jeleket, de személyesen mégis jobb lenne elmondanod.
2014. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a nagyobb horderejű dolgok nem telefonba valók de egy ilyen hírt így közölni még gerinctelenség is!

Ez elég komoly dolog ahhoz, hogy személyesen leülj vele és megbeszéljétek.

Annyira nem lehet sürgős, hogy másfél hónapot ne bírj ki.

Gondold el, hogy ő ezek után, hogy tudna nyugodtan dolgozni odakint távol a családtól.


Egyébként meg miért akarsz válni? Mi az, amit nem lehet megoldani? Nem lett ez az esküvő egy kicsit elkapkodva?

Biztos sokba került nem ér meg annyit, hogy rendbe rakjátok?

2014. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne igaz a kérdésem?

Azért hajlok inkább arra, hogy telefonon mondjam el, mert akkor nem érné hideg zuhanyként, amikor hazajön. Most még tegyek úgy másfél hónapig, mintha minden teljesen oké lenne?

Bár, tény, hogy ez nem annyira telefontéma...

Nem az ő hibája miatt akarok válni, én találtam mást.

2014. máj. 19. 14:52
 5/24 Jégtánc ***** válasza:
90%
Mi a pitának kell férjhez menni egyáltalán ha az első emberrel meg összefekszel? Nem igazán szoktam kiakadni,de ritka buta liba lehetsz.Remélem két pad között majd a földre esel.
2014. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

3-as, ha jól értem, te épp azt kérdezted, megér-e a kérdező élete x 100.000 Ft-ot (amibe a lagzi került, ugye)?

Hagyja tönkremenni az életét, mert "sokba került" az esküvő? Hű banyek...


Kérdező, szerintem ilyen horderejű dolgot nem túl jó ötlet telefonon elmondani, viszont az sem korrekt, hogy te addig játszod a szerelmes ifjú feleséget. Viszont ha ő nem tud addig hazajönni, és te sem tudsz kiutazni hozzá, (nem írtad, mennyire van a világ másik végén) még mindig inkább a telefon a megfelelőbb, mint pl. az e-mail vagy az sms.

Persze, hogy személyesen lenne a legkorrektebb, de ha erre nincs lehetőség, ne húzd az időt.

2014. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Mi a sz-rnak mentél hozzá, ha rá 1,5-2 hónapra meg el akarsz válni?

Halál komolyan meg szeretném érteni, mire volt jó?

Mond meg neki telefonon, legalább nem itthon éri a hideg zuhany, hogy szerető felesége máris válni akar!

2014. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul bepasiztál mig nem volt itthon,és még tart a rózsaszin felhő...szééép...mondd el neki telefonon,de mellé mondd a valdi okot is...ne valami mondvacsinált indokot adj elö neki...
2014. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

"Nemrég volt az esküvőnk (márciusban), de válni szeretnék"


Szerintem megfontolt dontes volt az az eskuvo, csak a kerdezo nem ismerte annyira magat, hogy 2 honapon belul mas ala fog fekudni...


Vannak varatlan dolgok az eletben! Ezert nem kell a fejet venni. ;D

2014. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Jégtánc, egyáltalán nem vagy tisztában az előzményekkel. Nem az első pasival csaltam meg, aki szembejött velem az utcán, bár ehhez semmi közöd nincs.

Köszönöm a kedvességed, de nem fogok a "földre esni".


Ne firtassuk, hogy miért döntöttem így, elég bonyolult és a kérdésem szempontjából szerintem lényegtelen. De elhihetitek, hogy nem egy pár hetes, futó viszony miatt akarok elválni...

Eltudnék utazni én is, csak tartok a reakciójától és nem szeretnék ott lenni egyedül, egy tök idegen országban akkor, mert ki tudja, hogy fog reagálni.

2014. máj. 19. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!