Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk cikinek tartjatok ha baratnotok nalatok el kezd pakolni v takaritani?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

NEM


A mai világban lassan az is cikinek számít, ha valaki levegőt vesz?

2014. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd már el kérlek, hogy mégis mi a f**szért lenne ciki?
2014. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért egy normális igényű embernek szerintem elég ciki, ha valaki pl odaáll a WC mellé, hogy "ne haragudj, de ezt kitakarítom, mert annyira undorító, hogy mindjárt elhányom magam". Vagy ha a párod szedegeti fel utánad a lakásban elhagyott koszos alsóneműket.


Más dolog, ha besegít a mosogatásban ebéd után, de kiváltképp ha nem éltek együtt, szerintem "ciki", ha a barátnődnek kell takarítania helyetted. És fordítva.

2014. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ááá, én örülnék, lusta vagyok rendet rakni. Úgy néz ki a szobám, mint ahova a bomba bebas*tt XD


Speciel ilyen segítőkész tündérnek csak örülni tudnék.

Bár a kérdésed kicsit az abnormalitás széleit súrolja, mert nem értem miért lenne ciki. Vagy úgy néz ki már ezt is a társadalom diktálja....


20F

2014. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak elötte kérdezd meg. Ne tolakodás legyen, hogy elkezded a cuccait rámolgatni, ide-oda tenni, stb... Nagyon idegesitő tud lenni, hogy totál átrendezik a cuccaidat, és nem tudod megmagyarázni, hogy kár volt, mert nekem úgy volt a jó. Szóval előtte kérdezd meg őt. (ne minket :) )
2014. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem, ha előtte biztosít afelől, hogy jutalomszexet követel utána. :P Akkor takarithat kedvére. De csak Éva kosztümben. :P
2014. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha szétdobálva maradtak a ruhák tegnap estéről akk nem ciki, de amúgy se, nálam se szokott mindig rend lenni és nehéz meggyőzni, h rendet tegyek
2014. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátom nem tartja annak, sőt, nagyon örül neki. :D
2014. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!