Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok! Milyen a Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Milyen a Ti törzs-láb arányotok a párotokéhoz képest? Ált. A lányoknak hosszabb a lábuk?

Figyelt kérdés
Én 9 cm-vel vagyok magasabb a (karcsú) barátnőmnél. A törzsünk majdnem egyforma hosszú szerintem, ebből pedig az következik, hogy az én lábaim arányaiban is hosszabbak, mint a barátnőmé. (Pedig nem érzem magam nyakiglábnak és Ő sem túl rövidlábú.) Nálatok ez hogy van ARÁNYAIBAN? Inkább a fiúnak vagy a lánynak hosszabb a lába / törzse?
2009. dec. 29. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Párom kb 10 cm-vel magasabb tőlem. Magas és karcsú vagyok szóval hosszú lábaim vannak de az övé egy icipicit hosszabb. :) Misem vagyunk nyakiglábak azért :DDD


L/16

2009. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Párodnak ezek szerint ARÁNYAIBAN a törzse nagyobb, Neked pedig a lábaid hosszabbak. Nálunk szerintem ez fordítva van.
2009. dec. 29. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
ismét egy felesleges kérdés...
2010. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 13:24-es! Ami Neked felesleges, az másnak nem biztos, hogy az! Ami neked fontos, lehet, hogy nekem tök lényegtelen és felesleges! Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna! Ennyi!
2010. jan. 11. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.

nagyon unatkozhatsz, ha ilyen felszines dolgokon agyalsz, vagy ha ez a legnagyobb problémád, hogy kinek mekkora a lába, illetve hogy milyenek az arányok.

175 vagyok, ha 5 centivel rövidebb lenne a lábam és 5 centivel hosszabb lenne a törzsem akkor is 175 lennék. ÉS? Mit változtat ez? A bkv ugyaúgy sztrájkolni fog, Obama lesz Amerika elnöke, én pedig ugyanúgy vizsgázom szombaton.

Van jobb dolgom is , mint a körülöttem lévők láb-törzs arányát nézegetni. Az élet nem ilyen felszines dolgokról szól. Te is inkább olvass egy jó könyvet, mint ilyenekkel foglalkozz.

L

2010. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló! Ha nem tetszik a kérdésem és nem érdekel, akkor ne kommentelj ide! Pláne ne többször! Ilyen egyszerű! Keress olyan témát, ami téged érdekel! Engem meg hagyj békén! Köszi! Kérdésem továbbra is áll a Többiek felé!

Szerintem igenis érdekes téma a törzs-láb aránya! Miért is? A férfiak többsége statisztikailag szereti a hosszú combú lányokat! Foci esetén sem mindegy, hogy kinek milyen hosszú a lába, hogyan tudja elkanalazni a labdát a másik játékostól! Vagy, ha 2 azonos magasságú ember asztalhoz ül, elég nagy különbség adódhat az ülő magasságuk terén! Pl. lehet, hogy állva egyformák, de ülve igen eltérőnek tűnhetnek, mert egyiknek pl. a lába hosszabb relatíve, másiknak a törzse. Vagy akinek nagy a feneke (zsíros), az is megemelheti az asztalnál. Én is jártam már úgy, hogy egy padon ültem egy nálam alacsonyabb nővel, mégis ő tűnt magasabbnak, mert a kövér feneke sokat emelt rajta... Na, ilyesmikre gondoltam a kérdés feltevésekor.

Akinek nem tetszik ez a téma, az ugorja át és ne írjon ide! Gondolja azt, hogy csak filozofálgatok és kész.

2010. jan. 13. 00:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 171 cm, párom 191 cm, egy magasságban van a csípőnk. :)

L

2015. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!