Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és összevesztünk nemrég elküldött nekem olyan képet ahol a volt barátnőjével van..és azt mondta, hogy ez normális lány nem úgy mint az én exeim ..de, hogy csinálhat ilyet na mind1 .. beléptem a fb-ba és láttam, hogy az apjának a munkatársának olyanokat írt ha nem csajozik.. csak ha lenne olyan mint te akkor meg ilyenek és rá szóltam erre csak hülyéskednek... de csak írkált neki olyanokat és kitörölte meg kérdeztem akkor mért töröli ki mikor hülyéskednek... és azt mondta mert ,hogy férre érteném -.- mondtam neki már inkább hogy nem érdekel azt csinál amit akar erre rá vágja egyből hogy akkor megváltoztathatja a jelszavát mondtam neki azt csinálsz amit akarsz de ilyeneket már csak kínból írok hogy mit szól rá ..és megváltoztatta... később írom neki hogy adja meg vissza a jelszavát erre hogy minek nem bízok bennem.. mondom annyira nem.. erre na megyek szia -.- szerintetek ez mit jelent???? én nagyon szeretem és mindig megbánt stb.. azt is mondta már, hogy én túl jó vagyok hozzá nem bír megtartani stb... de én őrülten szerelmes vagyok belé...de ő nem is keres semmi ...nem tudom mit tegyek
2014. máj. 21. 15:22
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs nem nagyon lehet érteni nem olvastam vissza...sajnálom remélem valahogy érteni lehet
2014. máj. 21. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkó paraszt. Én el is felejteném örökre.
2014. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Találsz te magadnak mást..facebook miatt hidd el több èves kapcsolatok mennek tönkre..sajnos ez van :(
2014. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg elfelejteni,ennek így nincs értelme.

Majd találsz olyant,aki megérdemel..

2014. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan megbánt, hagyd. Ő a szemét, mégis te kérsz mindig bocsánatot, és még adj is hálát hogy veled van ...

Hidd el, jobb elkerülni az ilyen embereket, én 11 hónap után jöttem rá erre és hihetetlen csúnya szakítás volt...

2014. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy ezt olvastam .. mintha az exem láttam volna magam előtt! veszekedéskor mindig ennyit írt: csá -.- .. utolag már vicces.. xd nekem a végén már a jelszavát se adta meg, mert elvileg mindig kutakodtam... aha ja.. na mind1 , amikor ilyen hülyén viselkedik lépj le te és ne írj neki pár óráig ( ezt én nem birtam ki) majd le nyugszik ... :)
2014. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de mièrt csinálja ezeket????
2014. máj. 21. 17:59
 8/8 mucika075 válasza:
szija nálam ugyan ez volt kb14évesen összejöttem egy sráccal 3 évig voltunk együtt hol szétmentünk ,hol együtt!Mindig attól féltem elhagy aztán 3év után én mondtam ki ez a helyzet olyan ,hogy vagy megszoksz vagy megszöksz!elkell fogadni ha szerelmes vagy mert mást nemtudsz tenni és közben kinlódsz vagy megteszed a lépést hidd el nekem 1-2nap vagy egy óra és könyöröni fog!Nekem bevát
2014. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!