Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ebből kiút a párom számára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút a párom számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátom 24 éves, 5 hónapja vagyunk együtt.Alapvetően különböző az alaptermészetünk( ő bulizós,én otthonülős ), de a dolgok csak most kezdtek elfajulni. Úgy látom, hogy mindennél fontosabbak számára a havrokkal( szerinte barátokkal) történő tivornyázások, hetente többször, merev részegségig, fűvel megspékelve.

Úgy látom, hogy ő csak így érzi igazán jól magát:S

Szerintem nála már felmerül az alkohol(?) függőség is de persze ő szerinte errről szó sincs. Először én is a haverjait szidtam, de be kellett látnom, hogy ő ugyanúgy keresi ezeket a lehetőségeket,Amúgy jószívű, őszinte ember,meg szeret is engem, de ez így nekem nagyon rossz. Mi lehetne a megoldás? Szakítás vagy ultimátum? Köszönöm!


2009. dec. 29. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos van oylan dolog amivel te is kiakaszthatnád,avagy menj el vele egy buliba,és lehet a szakításra is találnál okot!(bár remélem nem)még egy lehetőség,beszéljétek meg,ha tényleg szeret leszokik a vad bulikrol!drukkolok!(ölel)17/L
2009. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Hát, szakítani nem igazán szeretnék vele, mert szeretem.Sajnos esetében nem az a kérdés, hogy szeret-e, mert az biztos, de egyszerűen nem tud kitörni ebből a körforgásból( haverok, pia, fű), ,(lehet nem is akar) nincsenek céljai..stb. Mindig azzal érvel, hogy még csak 23 éves, ilyenkor bulizni kell, na de ennyit?! Meg ugye szentül meg van győzödve arról, hogy én "úgysem megyek sehová" meg tudja hogy nagyon szeretem...stb Talán most nekem kellene taktikáznom, hogy észbe kapjon...
2009. dec. 29. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot, ez szerintem ebben a helyzetben az egyetlen megoldás. Egyszer kreültem hasonló helyzetbe, és segített. Ha szeret, akkor elfogadja, hogy vissza kell fognia magát. Hosszútávon azonban még ebben az esetben is el kell fogadnod, hogy szüksége lesz néha arra, hogy "kitombolja" magát. Ha elfogadja az ultimátumot, és látod, hogy tartani tudja, akkor lazíthatsz a gyeplőn, és megbeszélhetitek, hogy mondjuk két hetente egyszer elmehet bulizni, és nem kérdezed, csak azt, hogy legkésőbb mikorra ér haza.
2009. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, neked is. Alapvetően az a baj, hogy túlságosan is gyenge akaratú ember, nem igazán mer nemet mondani a haverjainak, ha hívják. Nem azzal van a gond, hogy elmegy bulizni, hanem a gyakorisággal, illetve azzal hogy engem is képes háttérbe állítani, ha erről van szó... Ma is úgy volt, hogy megyünk valahová de persze maradt a haverokkal, és már nem józan...
2009. dec. 29. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajjajj... Ez nem jó jel. Félek, hogy hosszú távon rossz sül ki belőle. Itt neked kellene keménynek lenned.


Tartom a véleményemet, hogy ultimátum, de nagyon félek, hogy azt kell mondanod a végén, hogy ennyi volt.

2009. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hogy nem vagyok elég határozott, túlságosan nyeregben érzi magát, hiszen én "úgyis szeretem".Egyébként meg tényleg szeret, csak egyszerűen lavírozik( tudja, hogy én a barátait nem szeretem, volt is konfliktusunk egymássl..stb)
2009. dec. 29. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!