Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúm keresztül néz rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm keresztül néz rajtam mintha nem is léteznék. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Már egy ideje együtt vagyunk és az első pár időszakban még olyan fhu de happy volt minden és most hirtelen semmi én köszönök neki meg minden de ő levegőnek néz.
2014. máj. 22. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagy ott a fenébe :D Idióta. (mármint ő)
2014. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
köszönsz neki és levegőnek néz...most akkor ez hogy van elmentek egymás mellett és ő a barátod? :)
2014. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy mondjam, eme szomorú hírt: NEM JÁRTOK MÁR.

Sajnálom, hogy ezt nekem kellett tudatnom veled.

A párod bunkó volt, így akar magáról lerázni. Szerintem már szakított is veled, csak nem mondta. De azért lehetne ennyi eszed. Így, hogy járnátok, ha nem is beszéltek, sőt még nem is köszöntök? oO

2014. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már nem úgy gondolja, hogy a barátod.
2014. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Denis Kenzo:Igen csak simán elmegyünk egymás mellett,de én akkor is köszönök neki,de semmit nem reagál
2014. máj. 22. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én 14 ő 13
2014. máj. 22. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem beszéld meg vele. Ha erre nem hajlandó, akkor már nem jártok, csak olyan bunkó volt, hogy neked "elfelejtett" szólni.
2014. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tegnap is 5 percre elhívtam h megbeszéljük de ő mindig 3-kor megy el a suliból és erre mondta sietnie kell na mit találtak a barátnőim fent beszél már 20 perce a haverjaival am ma is megpróbáltam de ,,sietnie" kellett..
2014. máj. 22. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem tudom, hogy tudatosítsam ennél jobban is benned. Már rég lesz@r, szakított veled, csak nem fogod fel. Hányszor írjam le? Egy ilyen kölök kell neked? Majd találsz mást!
2014. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!