Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Ti milyen magas pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti milyen magas pasival járnátok?

Figyelt kérdés
Persze tudom én hogy sok mindentől függ, de azért érdekelne hogy milyen magasságtól kezdődik nektek egy pasi akivel járnátok, majd dúgnátok is.
2014. máj. 23. 16:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nézd..kár ezen rinyálni. Akinek nem tetszel az nem fog veled összejönni. Ahogy te sem jössz olyannal össze, aki neked nem tetszik. Kész. Fáj, vagy nem fáj, a magasságod is lehet oka annak hogy nem tetszel valakinek. Ez van...


Én csak a tényt közöltem, hogy több alacsony pasi ismerősöm van, és érdekes mód mindnek van komoly, évek óta tartó párkapcsolata.


Sőt, az egyik barátnőm pl olyan magas mint én 175 centi, a férje meg a válláig ér....ez ugyan ritka, de nem egyedi dolog...


Én pl a 15 centis különbséget pont jónak tartom, 20 már nekem kicsit sok. Van akinek ennyi tetszik.


Siránkozással panaszkodással nem oldod meg a problémát. Ahelyett hogy itt vinnyogsz, mehetnél ismerkedni, próbálkozni. Többre mennél vele.

2014. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ki siránkozik? Én csak a tényeket írtam le, amit te itt egymagad!!! próbálsz cáfolni, mert nincs más aki megerősítse a te "igazad", ennyit rólad és kész. A cikket meg sokkal több nő anonim véleményéből szerkesztették meg, szóval te és még itt néhány nő kisebbségi véleménye nem releváns. A tényeket nem tudjátok meghamisítani..


Amúgy meg el van törve a bal lábam baleset miatt...

2014. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem egyedül mondta, ti idejöttetek siránkozni, hogy törpék vagytok, mi meg állítottuk, hogy nincs igazatok. Mi azért látjuk reálisabban a dolgokat, mert mi ki is mozdulunk, nem csak otthon ülünk. Jöhetsz a törött lábaddal, de te már azelőtt is így gondoltad. Ha az ember valamire rá van kattanva, mindenhol azt látja és mindenhol azt keresi. Esetedben az, hogy te szerinted törpe vagy, ezért nem veszed észre, hogy több 175cm-es srácnak van barátnője. Nem tudom jobban leírni neked és nem is szeretném. Ha meggyógyul a lábad, ülj ki a deákra és számolgasd a veled egy magas srácokat és hogy hány mellett van csaj. Meg fogsz lepődni. Ha még ennyire sem vagy képes, akkor van egy rossz hírem. Nem a magasságod miatt nem kellesz senkinek sem.
2014. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Még mielőtt oltanál valakit, csak venni kellene a fáradtságot és visszaolvasni a 2. oldalon írt véleményem, voltam kint szabadban és láttam amit láttam, és nem azt láttam, hogy törpéket körülzsongtak volna a nők...


Nem nyitok itt senkivel sem vitát, addig amíg olyat nem látok, hogy a 150-155 cm-es "nők" többsége 165-170cm férfivel nem jár.

2014. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
minél magasabbal. az alacsonyság se kizáró ok.
2014. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

nem vitázom, csak elmondtam, hogy rosszul látod. oltani meg végleg nem foglak, max ha előtte felgyújtottalak.

felőlem vergődhetsz itt napestig a lényeg és az igazság úgy is az, hogy ha normális vagy, akkor 100%, hogy lesz kapcsolatod, ha nem, akkor meg akkor sem, ha 180cm-es vagy.

2014. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

'"a lényeg és az igazság úgy is az, hogy ha normális vagy, akkor 100%, hogy lesz kapcsolatod, ha nem, akkor meg akkor sem, ha 180cm-es vagy."


erről van szó...köszönöm szépen.


Ha valaki ide leírja hogy jaj a magassága miatt nincs csaja, vagy hogy az alacsony pasik mellett nem lát nőt, az rinyálás. Ennyi.

2014. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!