Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ebben a helyzetben mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben mikor feküdnétek le a barátotokkal? (17/F,15/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

15 éves lány vagyok, tipikusan olyan fajta, akit az emberek többsége a "jó-kislány" címszó alatt könyvel el. Nem terveztem pasizni még nagyon sokáig (felvettek egy erős gimibe, ahol nehéz bent maradni), de egy srác mégiscsak "közbejött".

Ismerjük egymást régebb óta, két évig együtt jártunk suliba, általában neten beszéltünk sokat - akkor még barátokként, aztán másfél évig nem beszéltünk/találkoztunk.

Pár hete ismét megtaláltuk egymást, sokat változtunk mindketten, és mindketten szinte rögtön odalettünk a másikért.

Ő most lesz 17 pár nap múlva. Ő is szűz, és én is.

A kérdés:

Most, hogy összejöttünk, meddig lenne érdemes várni a szex-szel? Technikailag nem érzem úgy, hogy gondok akadnának, leginkább az érdekelne, hogy ha mások megtudnák, hogy pont én esetleg már 15 évesen elvesztem a szüzességem, mi lenne a véleményük?

Valamint az, hogy egy 17 éves, szűz srác meddig bír várakozni ilyesmivel...:D Biztos, hogy ha megkérem várjunk addig, amíg 16 nem leszek, azt mondja várunk, de azért mégis; nem akarom, hogy egész jövő év márciusig várakozzon.

Hiszen az életkor csak egy szám, de mégis ilyen helyzetben mennyit jelent, hogy 15 vagy 16 évesen veszted-e el a szüzességedet lányként... :/



2014. máj. 24. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom, azért az elég gáz, hogy most jöttetek össze, de te már azon gondolkozol, mikor kéne szexelni... Kicsit korai ez még, nem gondolod? Én 20 évesen sem gondolok azonnal a szexelésre, ha összejövök valakivel, minimum néhány hét, hogy esetlegesen lefeküdjünk.

Egyébként az ilyesmi egyedül a ti döntésetek, arra az egy dologra figyelj, hogy ne erőltessen rá egyikőtök sem olyasmit a másikra, amit nem akar. Egyébként meg ott gáz van, ahol mindenki tudja, kivel mikor mennyi idő után hány évesen feküdtél le... nem kell szétkürtölni, ez egy intim dolog. Az később semmit sem fog jelenteni, hogy 15 vagy 16 évesen vesztetted-e el a szüzességed, annak viszont egy életen át lehetnek hatásai, hogy megbántad-e. Ha megtörténik, nem lehet visszacsinálni, és a legtöbben, akik meggondolatlanul mentek bele ilyesmibe, később nem éltek túl jó szexuális életet.

2014. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen szerintem elég korai,de te tudod.Az is igaz hogy 15 éves,és 15 éves között is van különbség,valaki hamarabb érik,valaki később.Én szerintem azért a járástól számítva várjatok egy fél évet minimum;)
2014. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 g.kiki94 válasza:
100%

Szia! Én pár héttel a 16 szülinapom előtt vesztettem el a szüzességem, és én is korainak mondanám, de sosem bántam meg. A lehető legjobb ember volt akivel ezt megtehettem.

Mivel nálatok a fiú is szűz, így a helyedben azért vigyáznék vele hogy nehogy mind2töknek rossz élménye legyen a tapasztalat hiánya miatt.

Mindenképp ismerd meg, hülyén hangzik, de "teszteld" hogy nem csak meg akar-e dönteni, várakoztasd meg, beszéljétek meg ha itt az ideje, és szeressétek egymást :)

2014. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A fél év az a minimum, persze! Nem is azért írtam ki a kérdést, mert mostanában számítok ilyesmire. :D

Szüleim miatt mondjuk nem kellene aggódnom; anyát nem érdekli mikor vesztem el, azt mondta csak szóljak előtte, és felirat nekem fogamzásgátlót a nőgyógyásszal... apámmal nem is nagyon beszélek, de ha meg is tudná, hidegen hagyná körülbelül a dolog.

Én mégsem szeretném hogy túl gyorsan történjen. Csak ma már azért a fiatalok körében is elég központi-dolog egy párkapcsolatban a szex.

Idén még nem gondoltam lefeküdni vele - szerintem ő sem velem, csak az érdekelne, hogy baj lenne-e, ha nem várom ki, amíg március végén pont betöltöm a 16-ot, és mondjuk már januárban/februárban megtörténik.

2014. máj. 24. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, akkor megért, és várni fog rád, ha nem szeret, akkor meg nem kell sajnálni, ha lelép emiatt...

Szerintem még bőven van időtök várni ezzel, nem kell kapkodni. :) Majd eljön az ideje. :)

2014. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Márciusban sem leszel jobban felkészülve, mint most.

Semmi gond, ha az ötlettel játszol, akár meg is beszélhetitek, hogy meddig vártok, addig rengeteg más dolgot ki lehet próbálni, maga az aktus csak hab a tortán, amíg még nem volt egy mélyebb csók, petting, esetleg orál.

2014. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 04-71 válasza:

Ne gondolkkozz azonnal szexben!! Majd érzed azt amikor a baratod szeretne, dete akkor is mondhatod h még ne!

Én azert 1-2 honapot biztos varnek!!16/f

2014. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!