Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség mi tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal a héten nagyon sokat veszekedtünk...közölte h bízhatnék benne..1 szavamba kerül és 6 lány közül választhat, hogy melyikre cseréljen...holnap találkozom vele tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek...nagyon szeretem, de nem tudom, hogy ő még igen..megkérdeztem valamit és írta hogy Most direkt fárasztasz meg jobban! ?


normális tanácsokat szeretnék



2014. máj. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor válasszon a 6 közül nyugottan nehogy már

a helyedben elsem mennék a talira és ha kérdezi miért nem voltál mond h egy sráccal voltál ennyi és már eszi is a fene

2014. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen talán ez a legegyszerűbb megoldás, de én nem szeretném ennyibe hagyni mert tényleg nagyon szeretem
2014. máj. 24. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem találkoznod sem kéne vele,meg kéne mondanod neki,hogy menjen a hat másikhoz.Kis büszkeség és tartás lehetne benned.Ilyen egoista,éretlen p..csnek nem kell megalázkodni.
2014. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sokra mész a szerelmeddel,ha ilyeneket képes mondani neked.Ma még mondja,holnap meg is csinálja.Addig vágd ki,míg ő nem aláz meg téged,mert ha hagyod neki,így is lesz.Amúgy sincs értelme ennek a folytonos marakodásnak.Hármas vagyok.
2014. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi tényleg a tanácsokat ha ilyen egyszerű lenne meg is csináltam volna :)


szerintem most azért csinálja mert az egyik osztálytársam (fiú) nagyon jóba vagyunk és nem csak én lányok közül...1 képem alá szívet írt és mondta h szép meg minden és is szívet írtam és ahogy szoktuk lebecéztem mindenki becézi és hát féltékeny lett..kb azóta veszekszünk meg vannak problémái és néha azok miatt mert ideges meg minden..

2014. máj. 24. 21:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!