Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy Egy fiú akkor csinál így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Egy fiú akkor csinál így, ha már nem szereti a lányt? Vagy tényleg több idő kell ehhez? Mit csináljak, hogy rendbe hozzam a dolgokat, anélkül, hogy fussak utána? Örülnék, ha írnátok:/

Figyelt kérdés

Barátommal már lassan 2 hete szakítottunk. Közös megegyezés volt kb, mert egyre többet veszekedtünk, ő nem figyelt rám eléggé én pedig nem értettem meg.S mikor ez mind felgyűlt egy veszekedésnél kimondtuk...

Azutáni nap írt,hogy rosszul van és abban reménykedik,hogy idővel megoldódik minden és rájövünk mit rontottunk el és újrakezdetnénk,de örülne,ha nem lennénk rosszban és néha beszélnénk.

Mivel ezt mondta, a napokban én írtam neki, de látszott rajta,hogy nincs kedve válaszolni.Mivel ez idő alatt nagyon sok mindenre rájöttem, és tanultam a hibáimból arra gondoltam,hogy elmondom neki mindezeket és azt,hogy még nagyon szeretem.Írtam neki, s mondtam,hogy szeretnék mondani valamit,meghallgat-e? Erre mielőtt belekezdtem volna, azt írta, hogy meg,de ő egyenlőre nem akar semmit.

Ez annyira rosszul esett,de nem akartam megalázkodni előtte.Azt írtam,hogy csak annyit akartam volna mondani,hogy én megbántam ezt az egészet,rájöttem azokra a hibákra amiket elkövettem és változtatnék,mert nem hiszem el,hogy 2 év emiatt megy tönkre.Erre ő azt mondta,hogy megmondta már a szakítás elején,hogy nem akarja megint azt,hogy 4 nap után kibékülünk és aztán megint kezdődik az egész elejétől,nem akar folyton veszekedni.


De ezt most nem értem, hogy miért mondta azt,hogy ha rájöttünk a dolgokra és hajlandóak vagyunk változtatni akkor megpróbálhatjuk még? Én rájöttem ezekre, akkor miért nem jó mégis ?:( Csak hülyített, vagy tényleg nem elég kb 2 hét neki? Nem tudom mit csináljak,én nagyon szeretem még,de ezt a dolgot nem tudom megérteni...létezik,hogy kiszeretünk valakiből akivel hosszú időt töltöttünk együtt, ilyen hamar? Várjak még rá,hátha csak több idő kell?Ti mit gondoltok?Esetleg ha voltatok így, nektek mennyi időre volt szükségetek?18évesek vagyunk.


2014. máj. 26. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi,az első szót véletlenül dupláztam..
2014. máj. 26. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te már léptél. Tudja, hogy szereted, ennyi elég. Ne lépj többet, most neki kell.
2014. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor azt mondta hogy változtathatnátok akkor szerintem épp hiányoztál neki, de ő is belátja hogy ez a kapcsolat haldoklik a sok veszekedés miatt.

2 hét elég hosszú már ahhoz hogy tovább tudjon lépni.

Én ha szeretem a párom és hirtelen felindulásból szakítok vele én azt azonnal megbánom és 3 napon belül tisztázzuk és békülünk.

Ha már 2 hete lenne akkor én már nem várnám vissza.

De mivel még szereted , szerintem tedd próbára!

Ne keresd ne alázkodj meg!

Egyszerűen nem reagálj semmire , nézd levegőnek, ha szeret és érez még valamit irántad ez bántani fogja és majd ő fog érdeklődni hogy mi bajod van hogy nem állsz vele szóba.

De sokáig nem érdemes húzni mert aztán még tényleg komolyan gondolja és aztán mégha lehetett is volna valami még ebből a kapcsolatból akkor már nem lesz semmi.

Megkérdezhetem hogy min szoktatok összeveszni írnál példákat?

2014. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!