Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék azért hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék azért hogy soha többet ne legyek szerelmes egy férfiba se?

Figyelt kérdés
Akit közel engedtem magamhoz, azokban csalódtam. Megbíztam bennük, de mégis átvertek. Soha nem akarok szerelmes lenni mert számomra a szerelem csak szomorúságot okoz.
2014. máj. 27. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedj más típusú férfiakkal, ha az eddigiekben csalódtál. Hidd el, nem fogsz mindenkiben csalódni, csak meg kell találni az igazit.

F

2014. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Apád milyen volt?
2014. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Létezik egyáltalán rendes férfi? Egy sincs. Ráadásul átlagos kinézetű pasijaim voltak eddig, de még is ők is átvertek.
2014. máj. 27. 10:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlenül sem benned lehet a hiba.
2014. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nállam lányokkal ugyan ez a baj mindent megtettem de átvertek vagy megcsaltak de ez ellen nem tudunk tenni a szerelem jön sajnos de nekem is elegem van 21/f
2014. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden férfi és minden nő bunkó, csak a GYK-s kérdezők és válaszolók tökéletesek.
2014. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak rendes,szeretni tudó akaró férfiak is hidd el,csak hát igaz szerencse is kell hozzá hogy rátalálj!Ne add fel és bízzál,ne utáld mindet egy pár komolytalan miatt!
2014. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit tehetnék azért hogy soha többet ne legyek szerelmes egy férfiba se?

.....

>> Mosd át a saját agyar.

>> Nyírd ki az összes férfit

>> Nyírd ki magad

Nem hiszem, hogy más lehetőség van.

2014. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
agyad és nem agyar
2014. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat.
2014. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!