Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire határozatlan, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire határozatlan, vagy talonban akar tartani? Lányok, szoktatok tudatosan valakit talonban tartani?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel 6 hónapja szakítottunk, mindketten fülig szerelmesek voltunk. Nem voltunk képesek megszakítani a kapcsolatot, még most is találkozunk néha. 2 hete minden nap órákat beszélgettünk telefonon.

Mindketten gondolkodtunk az újrakezdésen, mert még most is borzasztóan szeretjük egymást(ő is rendszeresen mondja hogy szeret, és persze érzem is). Most jutottunk el oda, hogy visszaadjuk egymás cuccait, de nem az összeset.


Azt mondja hogy neki idő kell, lehet évek. Ezek után azt gondolnám, hogy talonban akar tartani. Azonban írt ma nekem egy "szerelmes" levelet, leírta, hogy sajnálja amiben mindketten hibáztunk, de csak szép emlékei vannak velem kapcsolatban, és nagyon szeret. Amikor próbálnám nem keresni ő keres, ír vagy hív. Ez fordítva is igaz. Mintha valami kötélhúzás lenne, ha úgy érzem elvesztem teljesen felkeresem, és fordítva is. Ha ennyire szeret akkor miért nem kezdjük újra? Ti mit tennétek? Milyen jelei vannak ha talonban vagy?


2014. máj. 27. 17:51
 1/2 anonim válasza:
Én, mit csaj, úgygondolom hogy nagyon össze van zavarodva, Tudja hogy a múltban nem működött, akkor most miért működne? Az esze ezt mondja de a szíve mást mond. 2 dolgot tehetsz: 1.nem keresed, megvárod hogy ő keressen (türelmesebbeknek ajánlm)2.elmész hozzá elmondod mit érzel és megcsókolod így megkönnyíted a döntését...
2014. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, most látom, a lényeget kihagytam.:) Közel 2 éven keresztül voltunk együtt. Mindkettő megvolt, mindkettőnk oldaláról. Ha nem kerestem napokon keresztül, mindig felhívott. Sírt is akkor, hogy úgy érzi,a saját hibái fog elveszíteni. Ma is megcsókoltuk egymást. Épp ezért vagyok összezavarodva. mindketten 21 évesek vagyunk.
2014. máj. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!