Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kedvem a párom haverjaiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem a párom haverjaival meg párommal szilveszterezni. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Bnőm hívott mennek buliba de barátom miatt nemet mondtam pedig szívesebben mennék oda.mitcsináljak?:S

hnap szilveszter...


2009. dec. 30. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
hátha szívesebben mennél barátnőiddel akkor menj velük, de aztán majd a későbbiekben ne hisztizz a barátod egyedül megyel bulizni vhova. sztem ilyen kompromisszummal megoldható adolog.
2009. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jajj, ne is mondd... én sem tudom mit csináljak! Csapjunk egy gyakorikerdesek.hu vip bulit!
2009. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek,én is ebben a cipőben járok.De én a barátaimmal megyek.És így külön szilveszterezünk a barátommal.


Nálunk is az lett volna,hogy otthonülős,beszélgetős est a haverjaival...Ráadásul ők jóval idősebbek nálam,így aztán végképp semmi közös téma.

Én meg úgy vagyok vele,hogy nincs abban semmi rossz,ha mindenki a saját társaságával van.


Beszéld meg vele! Ne érezd magad kényelmetlenül és feszülten órákon át.Éjfél sokára lesz!


Szóval én sem a barátommal,és a haverjaival leszek :-)

2009. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát köszi:):)

a bnőimmel leszek.

jól jött a tancsáotok:)

2009. dec. 31. 11:39
 5/7 A kérdező kommentje:
*tanácsotok
2009. dec. 31. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Besértődött végül a párod?


Az enyém egy kicsit lehet.... :-S

És bevallom sz.r érzés volt,hogy nem vagyok vele amikor átfordul az óév újévre....

De romantikusan,kettesben,csókolózva úgysem tudtunk volna lenni,mert ott voltak a barátai...

2010. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nemtudom nembeszéltem vele:S

Felse hívott...:S

és most félek:S

2010. jan. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!