Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy fiúnak/férfinak 2 éve nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok?

2014. máj. 28. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs egy lány se akivel úgy alakulna hogy járnánk. Ezért nincs...
2014. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem is jó pasinak tartanak, bár szerintem átlagos és nekem 15 hónapja nem volt senkim. 22/F
2014. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert nincs annyi lehetősége, nem mer közelíteni vagy mégsem olyan vonzó nektek.
2014. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hjam1029 - maximálisan igazad van,teljesen.

Nekem sincs 3 éve,de nem is kell,nem akarok púpot a hátamra,meg hisztit,jól érzem magam haverokkal,a munkámmal,edzéssel.Bőven elég.


,,Nemzedékünket nők nevelték fel,nem hinném,hogy még egy nőre lenne szükségem".

Persze ,,csak szex" alapú kapcsolat jöhet,de nem kell semmi egyéb. Arra viszont nehezebb találni,mert türelmetlen vagyok és nincsen kedvem ,,udvarolgatni",randizni utálok.Se időm se kedvem,csak a szex kell és semmi egyéb.Inkább képzem magam,hogy egy-két éven belül dőzsöljek,akkor majd bepótolom a sok ribizlivel.

2014. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éve nincs senkim, de ha kicsit körbenézel pl itt ezrével találsz olyanokat akiknek nem h nincs nem is volt senkijük és még szüzek is.


Szerencsre én azért nem állok ilyen rosszul :D


És igaza van hjam1029-nek a legtöbb pasi csak azért tart b nőt h pinához jusson.

H egyik haverom idézzem "Hát h.lye a csaj de nagyon jó vele a szex" és ezért cserébe a csávo minden elvisel.


És ilyenek is ezrével vannak.


25 F

2014. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!