Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak, akivel majdnem 3 éve együtt vagyunk, hogy a nagymamám cigány volt?

Figyelt kérdés

Nem ismerte, még az anyámat sem. Rajtam nem látszik, apum révén szőke vagyok. Rossz érzés, hogy titkolózom előtte, de nem tudom, hogy fogadná, biztos lesokkolódna.

20L


2014. máj. 28. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mitől ekkora bevallani való?
2014. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szűk látókörű, értelmes ember, és szeret, akkor nem fogja zavarni.

Engem biztos nem zavarna, talán még büszke is lennék rád.

Inkább úgy érzem, neked van elsősorban gondod ezzel.

2014. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátod fajgyűlölő?
2014. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem tudok mit javasolni.


Teged zavar hogy az vagy felig ?

2014. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem értem mi ezen a sokkoló...
2014. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
a nap kérdése
2014. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nő vagyok, nekem párom fél cigány, de rajta se látszik, de engem nem zavar. Ha szeret, akkor elfogad úgyis, hisz eddig is együtt voltatok...
2014. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jézusom!! vigyázz, nehogy elhaggyon! Lehet, hogy ezek után dugni fogja elöled az értékeit?? Ne legyetek már ilyen primitívek!!!
2014. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!