Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tüntessem el a lila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tüntessem el a lila foltot a nyakamról?

Figyelt kérdés

A barátom ma harapdálta a nyakam, és nem is gondoltam volna, hogy megmarad a helye. De nagyon nagy csúnya lila folt van a helyén, és ciki is...

Van valami tippetek, hogy hogyan tudnám gyorsan elmúlasztani, vagy tartósan eltüntetni? A sál és a garbó megoldás kizárt, mert itthon feltünő lenne, ilyenbe járkálni. A hajam meg nem olyan hosszú:)


2009. dec. 30. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
smink.
2009. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fogkrém éjszakára....17/L
2009. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon vastagon alapozóval!!!

Amúgy nem csak harapdálta, hanem ki is szívta, attól szokott csúnya nyom maradni...Primitív játéka a 14-20 év közöttieknek. Legközelebb ne hagyd, hogy kiszívja a nyakadat.

Pár nap és elmúlik!

2009. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jahja a fogkrém az jooh!
2009. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fogkréééém? :o ez most komoly? mitől jó az?
2009. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem akarattal tette, vagyis nem menőzésből, csak jólesett, ahogy csinálta...:$


A fogrémet csak kenjem rá? Az mennyire segít?

2009. dec. 30. 19:25
 7/10 anonim válasza:
nyakkiszívás.. :D hát.. hidratáló krém / alapozó
2009. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Korrektor és sál.

Télen miért ne viselhetnél garbót vagy sálat?

Ha meg ennyire zavar legközelebb beszéld meg vele hogy ne szivja ki ha meg nem akkor viseld.

2009. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a fogkrém tényleg jó, gondolom mert a mentol serkenti a vérkeringést és gyorsabban regenerálódik, lehet h nem ezért de hogy segít az fix :) próbáld ki, éjszakára nem fog senkinek feltűnni, nappal meg korrektor, alapozó, kőpúder..
2009. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hajkefével körkörösen "fésülgesd". valószínűleg fájni fog,de én próbáltam már. teljesen nem tüntette el,de akkor nekem nagyon ki volt szívva és ahhoz képest tökéletes lett(:

ja és most minuszozgathatjátok a kommentemet,de felesleges mert tényleg bevált.

2010. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!