Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert bunkó es flegma velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bunkó es flegma velem?

Figyelt kérdés
Egy srác tetszik es nagyon aranyos volt meg kedves figyelmes de 3 hete bunkó nem törődik velem es egyáltalán nem erdeklodik. Miert csinálja ? Mi lehet az oka? Nem bántottak meg nem vesztem ossze vele es mikor en kerestem 5 perc alatt lerázott.
2014. máj. 29. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szard le.
2014. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert így is odáig vagy érte, sőt... így fog neked igazán kelleni.
2014. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szeretnem de nem megy... Zavar hogy nem tudom miert ilyen ha meg megkérdezem annyir mond hogy faradt. De nem lehet 3 hete mindig faradt. Mar nem merem keresni mert lekoptat. Megvárom mig o keres.

De nehezen birom hogy ne keressem mert hiányzik

2014. máj. 29. 14:26
 4/7 A kérdező kommentje:
2.valaszolo : fogalma nincs arról hogy oda vagyok érte
2014. máj. 29. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van lányokkal is nyugi. Szóval ti se vagytok szentek. ;-)
2014. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es most ezért engem miert kell leoltani? Mert van nehány ri*anc akik csak szórakoznak? En nem ilyen vagyok(annak ellenére h nem vagyok egy csúnya lany) csak egyszerűen nem vagyok ri*anc es en nem szeretek szórakozni a pasikkal ezért nem tűröm ha velem szórakoznak
2014. máj. 29. 14:45
 7/7 anonim válasza:
Talán kicsit késői a válaszom, de még hátha tudok segíteni. Pár hónapja pont ebben a cipőben jártam a legjobb barátommal (fiú). Borzalmasan szerettem és azt hittem ő is engem mert olyan aranyos volt meg utalgatott rá.. aztán egy idő után azt vettem észre hogy egyre bunkóbb és flegmább. Kiderült h amiatt van mert újra érdekelte az a lány akibe régen szerelmes volt, de soha nem mondott róla semmit mert valószínű engem meg akart védeni attól hogy kiboruljak ha megtudom tehát lerázott mielőtt összejött volna a csajjal. Szóval szerintem neked is hasonló lehet a háttérben, próbáld meg elfogadni mert gyerekesnek fog tűnni ha csak küszködsz hogy megmentsd legalább a barátságotokat.. Nem kívánom senkinek ezt az érzést de ha már úgy látszik h megtörtént a baj akkor kapj észbe minél előbb :)
2014. jún. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!