Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy néz ki lop mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy néz ki lop mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukámmal élek egy házban.És nem rég egy telefont tünt el tőllünk. Én nem szeretnék meg gyanusitani senkit de pár napja eltünt a telefon és a barátom szokott jobban bejárnia házunkba sőt van hogy kimegy kávét főzni .Anyukámat kérdeztem meg hogy nem e tudja hogy hol van az a mobil amit ő kapott de azt mondta nem pár napja még a polcon volt most meg sehol. nem értem.
2014. máj. 29. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet lelökte eltört és fél h ki kell fizetnie
2014. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell cigánnyal járni..
2014. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért... De nem hiszem hogy az lenne a gond hogy lelökte volna mivel hát az egy eléggé régimódi telefon volt amugy is...
2014. máj. 29. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a bizalom, akkor az a kapcsolat halálra van ítélve... ahogy akkor is, ha az egyik meglopja a másikat.


Állíts neki csapdát! Felejts kint valamit azon az útvonalon, amerre jár, webcam bekapcsolva, felvételt indít!


Ha bebizonyosodik, azonnali repcsi!


Ha meg nem nyúl hozzá, akkor gondolkodj el rajta, miért nem bíztál meg benne...

2014. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 811 ***** válasza:
nappaliba valami viszonylag észrevehető, de ne túl gyanús helyre rakj ki egy 10-est....tehát polcra, holmik közé....és úgy pár percre otthagyni, ha eltűnik, egyértelmű....előtte persze lefotózni a pénzt, sorszámát felírni, kamera nem kell, és ha eltűnik a lóvé, akkor távozáskor megkérni, hogy tegye vissza....és többet nem kell, hogy jöjjön...
2014. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nagyon jó ötlet.... :) kipróbálom majd meg irom mi volt.. :)
2014. máj. 29. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy szerezz egy okostelefont, azt rakj rá lopásvédő alkalmazást, az egyértelművé teszi, ha ő volt.
2014. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!