Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te egy ilyet hogy fogadnál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te egy ilyet hogy fogadnál? Mondjam el az exemnek, hogy még mindig nagyon szeretem és sokat változtam, nem vagyok már olyan 'mindenen veszekedős'típus és másképp lenne minden, vagy ne fussak utána?

Figyelt kérdés

Az volt a baj,hogy a vége fele már sokat veszekedtünk.

Mivel első komoly kapcsolatunk volt,sokmindent nem jól kezeltünk.

Én pl mindig úgy éreztem,hogy nem is vagyok fontos neki,mert keveset találkoztunk és mindig ezzel vádoltam.


Most átgondolva legtöbbször nem volt igazam,és lehettem volna megértőbb is,mert igaz hogy nem sokszor volt,de mikor együtt voltunk éreztem,hogy nagyon szeret.


Egy ilyen veszekedésnél kimondtuk,hogy vége egy hónapja.Akkor azt mondta,hogy talán majd ha elvégezte a sulit és lenyugszunk akkor újrakezdhetjük,de addig nem akarja tönkretenni az idegeit a sok veszekedéssel.


Ebből kiindulva gondoltam,hogy ő is még szeret,csak én rontottam el a dolgokat.


Tényleg nagyon sok mindenre rájöttem, és soha többé nem szeretnék veszekedni vele,sokkal megértőbb lennék,mert megtudom már becsülni milyen jó ha van az embernek párja,akit szerethet és milyen rossz tud lenni,ha egy ilyen miatt elveszíti.


Te mit szólnál hozzá,ha az exed ilyeneket mondana?Mondjam el neki,mert egy próbát megér,annak ellenére is,hogy ő azt mondta,hogy amíg sulizik nem akarja újra?Ha szeret még kibékül velem?


Nem tudom mit tegyek. Nagyon örülnék,ha normális válaszokat kapnék tőletek.17L ő 18


2014. máj. 30. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne másképp. Most azt hiszed, de ugyanazzal az emberrel egy idő után ugyanolyan lennél. Ha van esze, nem is megy bele.
2014. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt mondjam,hogy mennyire fájdalmas,ha pl suliban is elmegyünk egymás mellett úgy,mint két idegen, miközben két év alatt olyan jól elvoltunk?
2014. máj. 30. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amit leírtál abból az jön le hogy már minden hibát magadra vállalsz csak jöjjön vissza. Ez nem tűnik reálisnak. Persze simán lehet, hogy kibékültök. De az emberek ritkán változnak, vagy csak rövid időre.Szerintem ezeket gondold át.
2014. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lennék olyan! Már tanultam a leckéből,eleget szenvedtem több,mint egy hónap alatt.Sosem tennék többet ilyet,mert már tudom,hogy nem mindig lehet az,amit én akarok.Nagyon szeretem,ezért mindig a legtöbbet akartam belőle,ezért nyaggattam folyton,de tudom,hogy mennyire rosszul tettem!
2014. máj. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!