Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Én 17,5 éves vagyok, a párom 22. Már 2 és fél éve vagyunk együtt. Ő volt az első nekem és én neki. A szex kicsit nehezen megy, mert Őnálla nagyon nehéz az ejakuáció és sokszor előfordul a korai magömlés. Ez teljesen elveszi az önbizalmát. Én mindig nyugtatgatom, hogy semmi baj, de nagyon rosszul érzi magát emiatt. Egy lapáttal rátesz az is, hogy nekem nagyon nehéz elérni az orgazmust, ha igen az sem valami nagy intenzitású (ez talán örökletes). Teljesen "férfiatlannak" érzi magát. Ha nekem nem jön össze az nem zavar, de Őt nagyon sajnálom. Kérlek értelmes választ adjatok! Köszönöm.

2014. máj. 31. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az orvost tudom ajánlani. No para, nem ő az egyetlen ilyen eset.
2014. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak, hogy vegyem rá? Nagyon szégyenli. Pedig biztosan van rá megoldás. :) Köszi a tanácsot.
2014. máj. 31. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ezen folyamatosan stresszel, akkor még annyira sem fog menni...


Az orvos is tud adni biztos hasznos tanácsokat, érdemes megpróbálni.


Kísérletezhettek is. Verd ki neki a szex előtt egy órával, vagy sz*pd le. Aztán egy óra múlva szex, akkor valószínű jobban fogja bírni.

2014. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok lemaradt:


Pózokkal is kísérletezhettek...

2014. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orális szex nem része a kapcsolatunknak. A pózváltás nem használ.
2014. máj. 31. 16:27
 6/7 vicr4m ***** válasza:

Iszogassatok egy kicsit szex előtt. Spiccesen sokszor azért imádkozom, hogy hadd menjek már el. Arra azért figyeljetek, hogy ne vigyétek túlzásba a piát, mert akkor lehet fel sem áll neki.

Ha ez sem válik be akkor szerezz be neki egy kamagrát/viagrát, ezután órákon át állni fog a zászló és még ha el is megy párszor túl hamar, nem fog lelankadni, az utolsó pár már biztosan tovább tart majd, ettől megjöhet az önbizalma.

Azért ne szoktasd rá, mert a pélónak nem tesz jót hosszú távon.

2014. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :DDD
2014. máj. 31. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!