Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, miért várjátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért várjátok el a pasitoktól, hogy mondjon le a szexről a kedvetekért?

Figyelt kérdés
minek jöttök össze olyannal, akivel nem is akartok szexet??
2014. máj. 31. 18:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
vagyis itt:)
2014. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 BlackSword ***** válasza:
100%
Hát nem tudom Te hol élsz, de én még nem kaptam kifogásokat egyszer sem...
2014. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Én azt várom a pasimtól, hogy minél tobbet szexeljunk, nem azt, hogy mondjon le a szexrol.
2014. jún. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc? Nalunk a pasim rinyal ha szexre jutunk, hogy most nagyon faradt mint egy hisztis kis placa cica -_-
2014. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

7:18 és 8:59


:D jó vicc :D

2014. jún. 6. 15:35
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

14-es vagyok.


Sajnos nem vicc. Rendben van mikor én kielegitem ot szájjal, de mikor arra kerülne sor hogy vaginalisan sexeljunk mindig elutasit, mert hogy fáradt. Jah és ha arra kérem hogy ő is elegitsen ki egyből egy önző számító szemét genny vagyok. -.-

2014. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
bocs de ha a lany nem akar szexet veled, megis mibol gondolod hogy egyaltalan "ossze vagytok jove"?
2014. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%
16-os akkor minek a bánatos ...nak vagy vele?
2014. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos vannak tényleg ilyen dawn kóros nők,tisztelt hitetlenkedők! És nem a sráccal van a baj többnyire,ezt onnan tudom biztosan hogy többségében nekem is eddig mindig is szexéhes barátnőim voltak,most meg egy ilyen prűd pit*sa mellett szenvedek...k... be aki szerint mégis én vagyok gyenge az ágyban,érdekes az exeim szerint nem így van...szóval prűd libák húzzatok a vérbe
2015. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ne haragudj, te nyilván valamit nagyon rosszul csinálsz, vagy rettentően béna lehetsz az ágyban, hogyha veled egy nő se akar szexelni...! Én nem tudom, te mit rontasz el ennyire, de velem még sose volt ilyen, hogy a barátnőm ne akart volna ágyba bújni velem. Szóval ne általánosíts, nem minden nő kerüli a szexet, inkább csak téged kerülnek valamiért - úgyhogy a hiba valószínűleg benned van, és nem a nőkben.
2015. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!