Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiság, a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiság, a nőknek miért kell elfogadni, a pasik miért ugatják le fordítva? Szex 3-asban?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt egy kérdést, miszerint egy csaj ki akarja próbálni 3-asban a szexet (2 pasi meg ő a felállás) és a pasi nem tudja mi tévő legyen, erre olyan válaszokat kapott h kuka a csaj meg dobja ki és hasonlók.


Viszont amikor a pasi akarja 3-asban (2 csaj meg ő) akkor ezt minden férfi támogatja, meg a nők vannak leugatva, hogy mi az hogy nem megy bele és stb.


Legalábbis nagy általánosságban ezt veszem észre/látom. Az a kérdésem, hogy miért??? A pasiknak mindent teljesíteni kell a nők meg fogják be a szájukat? :D Ha a nő akar valamit akkor szintén csitt?! :D


(Én még nem csináltam 3-asban és nem is tervezem, csak ez tényleg kíváncsiság most 20/L)


2014. jún. 1. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezt még csak most vetted észre?
2014. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Tudod te, kik válaszolgatnak itt, baaszd meg? :DD


Eleve miféle kapcsolat az, ahol oké a 3-as??

2014. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mustafa33 ***** válasza:
46%

Nemrégen olvastam valahol, hogy azért nem, mert nem szeretnék ha összeérne a ...ük.

Ezzel egyetértek ☺.

2014. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem csak most vettem észre, csak most van pár unalommal tele percem hogy kíváncsiskodjak :D És mivel éppen volt egy ilyen kérdés felkeltette az érdeklődésem.


Én nem tudom kik válaszolgatnak itt, gondolom azért vannak normális emberek is.


Nekem sem férne bele a 3-as, de most ha feltételezzük hogy mégis, akkor sem értem azt amit már leírtam 1x...

2014. jún. 1. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
A normális emberek normális válaszokat írnak. Ezek, amiket láttál, nem azok voltak.
2014. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt ez megy. Ha a nőknek van valamilyen "nem szokványos" szexuális igényük párkapcsolaton belül vagy akár kívül, azt mindig leszólják. Fogalmam sincs, miért van így, de egy ideje nekem is szemet szúrt, és már tele van vele a.. hócipőm.
2014. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

én már beszélgettem erről a barátnőmmel és ő azt mondta h ha mindenképpen választania kéne ő a 2 lány 1 fiú felállást választaná.

ez egyébként logikus. a nőkben amúgyis van egy kis leszbikus hajlam. ezenkívül ők szex közben gyengédségre vágynak, ez pedig általában nem az h 2 f .sz van benned. persze kinek mi. van csaj aki 2 fiúval akarja de sztem ez a ritkább.

gondolom amúgy biológiailag is, ha 2 nőt megdug az alfahím, az milyen jó már, de 1 nőt ketten megdugni mi értelme?

2014. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert vannak férfiak aki azt képzelik hogy ők felsőbbrendűek, és nekik mindent szabad, a nőknek meg semmit..


Szerinted az miért van hogy ha egy pasi sok nővel volt, akkor az hú de menő (már akinek)


De ha egy nő volt sok pasival akkor le ri..bancozzák..


ugyan az...

2014. jún. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mustafa33 ***** válasza:
De ha egyszer valakinek nincsen homó hajlama és más pasi testével érintkezni undorító számára, akkor hogy a fenébe tudna más pasival egyszerre akciózni ugyanazzal a nővel, elvégre elkerülhetetlen lenne a kontaktus, ha csak véletlen érintés is. Ezért még nem kell hogy felsőbbrendűnek érezze magát.
2014. jún. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

NINCS alapból leszbikus hajlam a nőkben, és aki szerint ez tény, az sötét mint az éjszaka és már értem, miért veregetik hátba az ilyenek egymást a 2 nő egy férfi felállással kapcsolatban.

Vannak nők akik öklendeznek a pina látványától, de már az is épp elég hogy csak nem izgulnak fel rá, és akkor jön a teremtés koronája, aki megmondja neki hogy drágám benned van leszbi hajlam csak még nem tudod, de nem kényszerítheted rám hogy egy másik faszt érintsek akár csak véletlenségből is, mert hát meg kell értened hogy undorít.

Itt arról van szó a mértéktelen hímsovinizmus mellett, hogy egyes képviselői az erősebbik nemnek még agyhalottak is.

2014. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!